Beyazperdem
İtalyan Usulü Aşk
İtalyan Usulü Aşk
Vizyon tarihi 31 Ağustos 2018 (1s 42dk)
Yönetmen
Oyuncular: Hayden Christensen, Emma Roberts, Danny Aiello devamı
Tür Komedi, Romantik
Ülke ABD
FRAGMANI İZLE
Basın
2,0 2 Eleştiri
Üyeler
3,02 Puanlama
Beyazperde
2,5
Puanım :
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
İzlemek İstiyorum

Özet ve Detaylar

İtalyan Usulü Aşk, birbirlerinin rakibi olan ebeveynlere sahip iki gencin hikayesini anlatıyor. İki yakın arkadaş olan Sal ve Vince birlikte restoran işletmektedir. Aileden kalma gizli tarifleriyle işlettikleri redstoranda her şey yolundadır. Fakat yakın arkadaşların arası açılınca işler karışır. Bilinmeyen bir nedenden dolayı araları bozulan Sal ve Vince birer düşmana dönüşür. Aradan geçen onca yıla rağmen aileler arasındaki husumet sona ermez. Fakat Sal’in Londra’da şef olan kızı Nikki’nin Küçük İtalya’ya geri dönmesi ile ile işler karışır. Nikki’nin Vince’in oğlu Leo’ya aşık olması ile gerilen ortam Sal’in annesi Franca ve Vince’in babası Carlo’nun evlenmeye karar vermesi ile iyice karışır. Artık aynı şehirde yaşamanın imkansız hale geldiğini düşünen aileler kimin gideceğini belirlemek için çetin bir yarışa başlar. Nikki ve Leo’nun aşkı bu amansız yarışın üstesinden gelebilecek midir?

Yönetmen koltuğunda Donald Petrie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerini Emma Roberts ve Hayden Christensen üstleniyor. Senaryosunu Steve Galluccio ve Vinay Virmani’nin birlikte kaleme aldığı filmin kadrosunda Danny Aiello, Alyssa Milano, Jane Seymour, Gary Basaraba gibi isimler yer alıyor.
Orijinal adı

Little Italy

Dağıtımcı Bir Film
Daha fazla
Yapım yılı 2018
Metraj uzun metrajlı film
İlginç Detaylar -
Bütçe -
Dil İngilizce
Görüntü formatı -
Renk Renkli
Ses formatı -
Yapım formatı -
Viza numarası -

Beyazperde Eleştirisi

2,5
Geçer
İtalyan Usulü Aşk

Bol soslu ve hamurlu aşk!

Banu Bozdemir
Little İtaly / İtalyan Usulü Aşk’ı izlerken bunun yerli versiyonunu yapsak gayet vasat / bildik olur diye düşündüm. Film çokça kullanılan çocukluk aşkı kavramına uzanıyor, kahramanlarımız bir şekilde ayrılmış, başka şehirlere yollanmış olsa da içlerindeki aşkı harlamak için sürekli fırını sıcak tutuyor.   Aşk Nikki ve Leo arasında vuku bulsa da filmde geriye doğru giden, büyükanne ve dedeyi kapsayan bir sevgi hali mevcut. Film Kanada’nın Küçük İtalya bölgesinde geçtiği için, pizza da bir hayli işin içinde. İyi bir hamur ve iyi bir sosun harika pizza için biçilmez kaftan olduğunu sürekli hatırlatan film, iki aile arasında bu dengeyi paylaştırmış durumda. Nikki’nin ailesi iyi sosun sırrına vakıfken, Leo’nun ailesi de çıtır çıtır hamurlarıyla iyi bir lezzetin garantisini veriyor.   İki çocuğun babalarının araları bilmediğimiz bir sebepten dolayı bozulunca doğal olarak ortaya çatışma çık...
Eleştirinin tamamı

Fragmanlar

İtalyan Usulü Aşk Altyazılı Fragman 2:31
İtalyan Usulü Aşk Altyazılı Fragman
5 876 gösterim

Ekstra Videolar

Beyazperde'de Bu Hafta (31 Ağustos - 6 Eylül) 2:57
Beyazperde'de Bu Hafta (31 Ağustos - 6 Eylül)
216 gösterim
Öneriler

Oyuncular

Hayden Christensen
Rolü : Leo Campo
Emma Roberts
Rolü : Nikki Angioli
Danny Aiello
Rolü : Carlo
Alyssa Milano
Rolü : Franca
Tüm oyuncular ve teknik ekip

Basın Eleştirileri

  • Hurriyet
  • T24

Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

2 basın eleştirisi

Fotoğraflar

Son Haberler

Vizyondaki Filmler!
HABERLER - Özel Dosyalar
30 Ağustos 2018 Perşembe

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Tüm benzer filmler

Yorumlar

Yorumları göster
Back to Top