Filmleri oyla!
Beyazperdem
  El Camino: Bir Breaking Bad Filmi
  Ortalama puan
  3,0
  24 Puanlama ve 10 Eleştiri
  dağılımı 10 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  2 Eleştiri
  5 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  El Camino: Bir Breaking Bad Filmi hakkında görüşlerin ?

  10 kullanıcı eleştirisi

  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 306 Takipçi 876 Eleştirisini Oku

  3,0
  22 Mayıs 2020 tarihinde eklendi
  Maalesef olmamış bir film. Breaking Bad ile aynı kalitede olmasını bekliyoruz elbette ancak filmin tamamen Jesse ile alakalı olması da birçok kişiyi tatmin etmemiş gibi görünüyor. Bugünlerde çerez niyetine izlenebilir.
  Ali Y.
  Ali Y.

  Takip Et! 45 Takipçi 395 Eleştirisini Oku

  4,0
  23 Ekim 2020 tarihinde eklendi
  breaking bad gibi dünyada bidaha eşi benzeri gelmiyecek bir diziyi izlemediyseniz bu filmi izzlemeyin.önce diziyi izleyin.film bana bazı yerlerinde breaking baddeki o anıları hatırlattı onun için çok güzeldi
  mmaslan06
  mmaslan06

  Takip Et! 61 Eleştirisini Oku

  3,0
  11 Mart 2020 tarihinde eklendi
  Film bir intikam filmi .Geçmiş ve şimdiki zaman parça parça ilerliyor. Filmin süresi 2 saat olmasına rağmen filmin kahramanının kendisini alı koyan kötü adamlara ne yaptığı ile ilgili bir sahne çekilmemiş. Öldürdüğü bariz belli ama nasıl öldürdüğünün sahnelerinin çekilip filme konulması gerekirdi. Vasat bir film olmuş. Zamanınız varsa seyredilebilir.
  Zeynel K
  Zeynel K

  Takip Et! 74 Eleştirisini Oku

  3,5
  13 Kasım 2019 tarihinde eklendi
  Diziyi uzun zaman önce izleyip bitirenler için tanıdık yüzler görmek gerçekten çok hoş ve duygusaldı. Bunun dışında film tatmin etmiyor dizinin kalitesine yaklaşmamış bile.
  filmsevici
  filmsevici

  Takip Et! 9 Eleştirisini Oku

  3,0
  17 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  El Camino: A Breaking Bad Movie | 2019 Aksiyon, drama. 2 saat 2 dakika Bu filmin sizi etkilemesi için önce dizilerin kralını, o efsane ve yeri doldurulamaz Breaking Bad'i seyretmiş olmalısınız. Neden? Çünkü bu film Breaking Bad efsanesinin son noktasından bir önceki cümlesidir. Film, dizinin devamı olsun için değil tamamıyla akıllarda soru işaretine yer vermemek için yapılmış. Aynı zamanda da Breaking Bad'e hak ettiği saygı duruşunu gösteriyor. Söylemeden edemeyeceğim ama bonus olarak Heisinberg bile var. Heisinberg, yani Bryan Cranston'ın hayat verdiği Walter White karakterinin dizi içinde büründüğü üst karakterin ismi. Hele ki replikleri... Ağzından çıktığı anda geri dönüşü olmadı. Dizi içinde duyduğuz anda bir daha hiç çıkmamak üzere kulaklarınıza yerleşiyor ve hayat boyu çınlamaya devam ediyor. Örnek mi? "- I am not in danger - I am danger!" ve 5. Sezonun 7. Bölümüne de adını veren, bölümün 5. ve 6. dakikalarında yer alan efsane anekdot: Uyuşturucu baronuyla metruk bir arazide ilk karşılaşmadır. Gerilim hat safhada. İki taraf da sonuçtan endişelidir. Eller tetikte. Çete lideri abi sorar: - Who the hell are you? Delikanlının kralı Walter abimiz yanıtlar: - Çıkın gidin burdan. Döverim seni. Hepinizi döverim ulen!* Yok. Bu değildi... :)) Şuydu: -You know. - You all know exactly who I am? ... - Say my name. - Heisenberg. - You're Goddamn right! Aaron Paul'un, filmde de baş rolü oynadığı karakteri Jesse Pinkman'ın neredeyse her cümlenin sonuna koyduğu "biatch!" da kendisi kadar meşhurdur. El Camino hakkında bir şeyler yazmak için diziyle birlikte harmanlamam gerekiyordu. Aksi düşünülemezdi. Kısaca söylemem gerekirse diziyi yani Breaking Bad'i izlemediyseniz bu filmi de izlemeyin derim. Zevk almaz, hakkında bir şeyler söylemek isterseniz de haksızlık etmiş olursunuz. Çünkü salt, diziden bağımsız olarak senaryo ve ambiansı iyi bir film için yeterli değil. Vasat sınırlarında. Karar sizin. Yok, illa bana sorarsanız... Sormayın...
  Embayt
  Embayt

  Takip Et! 8 Eleştirisini Oku

  3,0
  14 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  film güzel, akıcı, gerilim dolu. fakat daha iyi bir şey beklerdim. bu şekilde bir son çok tatsız kaldı. belkide tatsız kalması bile insanın dimağında hoş bir lezzet bırakıyordur emin değilim =) .
  Mücahit A.
  Mücahit A.

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  2,5
  12 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  Bu kadar güzel bir dizinin filmi ancak bu kadar kötü olabilirdi.Bence boşuna 2 saatinizi harcamayın spoiler: Walter white a sadece 5 dakika verilip Todd a hangi mantıkla 40 dakika rol vermişler?
  kcxmacig
  kcxmacig

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  2,5
  3 Aralık 2020 tarihinde eklendi
  Breaking Bad dizisini çok seven kişilerin bile izleyince tamamen tatmin olmayacağı bir film. Dizinin devam filmi olmasından dolayı tamamen yeni bir senaryo beklenmesi saçma fakat yine de ortaya daha iyi şeyler çıkabilirdi film ilerlerken arada eski karakterleri görmek tebessüm ettirse de genel olarak vasatı geçmeyen bir yapıt belki de bunda ana karakterin etkisi vardır çünkü dizide son 1-2 sezonda tamamen Walter karakterine odaklanıldığı Jesse karakteri yapılan vurgu azaldığı için bu devam filmi beklenilen etkiyi yapmamış olabilir sonuç olarak zaman kaybı olmayan bir film olmasa da breaking badin herhangi bir bölümünün etkisini yaratmayan bir filmdi
  MrAtaner
  MrAtaner

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,0
  17 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  "mmaslan06" daha önce diziyi izlememiş olacak ki Jesse'yi tutsak edenlerin nasıl öldüğünü bilmiyor. Keşke diziyi izleseymiş ya da filmi dikkatli izleseydi filmin başında haberlerde buna değinilmiş olduğunu fark ederdi. Filme gelecek olursak tam Breaking Bad tadında 2 bölüm diyebileceğimiz bir film olmuş. Dizi bitince Jesse konusunda bir boşluk olmuştu bu şekilde onuda tamamladılar. Ayrıca Jesse'nin dizi boyunca hiç yapamadığı akıl oyunları filme renk katmış.
  Yunus Emre Çenedağ
  Yunus Emre Çenedağ

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  31 Mart 2020 tarihinde eklendi
  Berbat ötesi... hayatımdan 2 saatimi çaldı lanet olası pislikler......ddmdmdndnkdkdkdkdkdkkdkdkdjfjfj
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top