Beyazperdem
  Serseriler
  Ortalama puan
  2,7
  4 Puanlama ve 3 Eleştiri
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  33% (1 Eleştiri)
  67% (2 Eleştiri)
  Serseriler hakkında görüşlerin ?

  3 kullanıcı eleştirisi

  Enis G
  Enis G

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  4 Eylül 2019 tarihinde eklendi
  PUAN YOK ! Böyle küfür içeren filmler çok izleniyor değil mi? Çok tutuluyor, çok gülünüyor, yönetmenin midesizliği oyuncularin kabullenmesi senaristin değişik duygular icinde olduğu bir filmle daha karşı karşıyayız. Eshefle kınıyorum bir Mali Müşavir olarak muhasebeci diyip bilmem neresine koyayım gibi bir hakaret içeren sözler asla kabullenilemez. Dizinin derhal yayından kaldırılmasını istiyorum. Biz muhasebeciler böyle filmler yüzünden değerimiz düşmektedir. Yakıştıramadım bunu yayınlayana da yakıştıramadım sizlere de yakıştıramadım bu kirli oyunların icinde kim varsa hepsini kınıyorum ve ALLAH BİN TÜRLÜ BELANIZI VERSIN DIYORUM.
  Muhasebe A
  Muhasebe A

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  4 Eylül 2019 tarihinde eklendi
  Ülkemizde artık küfür dolu sinema modasının geçmesini diliyorum. Her küfürlü filmlerin halk tarafından tepki gösterilmesi önem arz etmektedir. Küfür sanat değildir. Çocuklarımız için küfürsüz filmler bekliyoruz.. Filmin fragmanı bile vasat...
  Kadir E
  Kadir E

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  6 Eylül 2019 tarihinde eklendi
  Asli görevi halkın hizmete ulaşmasında gerekli vergiyi sağlamak muhasebeci camiasını bu görevini ifa etmesinden dolayı eleştirip, üzerine birde küfür edilmesi edep dışı.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top