Beyazperdem
Oblivion
Ortalama puan
2,6
6 yayın
  • Habertürk
  • Radikal
  • Total Film
  • The Observer
  • The Daily Telegraph
  • The Guardian

Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

6 Basın Eleştirisi

Habertürk

Mehmet Açar

"Oblivion"un yeni hiçbir şey getirmediğini, son 20 yılın bilimkurgu filmlerinin favori temalarını ve benzer "sürpriz unsurları"nı yan yana getirip şöyle bir harmanladığını görüyoruz. Kuşkusuz kötü bir harman değil ama tatmin edici olmadığı kesin.

Eleştirinin tamamı için: Habertürk

Radikal

Uğur Vardan

Tom Cruise son çalışması 'Oblivion'da helikopteri an- dıran fütüristik aracıyla, ahı gitmiş vahı kalmış geleceğin dünyasında sistemi 'kötüler'den korumaya çalışıyor. Film birçok bilimkurgu yapıtının karışımı gibi.

Eleştirinin tamamı için: Radikal

Total Film

Kevin Harley

"Zeki, yaratıcı ve dengeli bilimkurguya kapımız her zaman açık, ama Oblivion'ın bu sıfatlara sahip olup olmadığı tartışılır..."

Eleştirinin tamamı için: Total Film

The Observer

Philip French

'Kasvetli ama etkileyici biçimde tasarlanmış bir film... Gelecek hakkında söylecek ne kadar az sözümüzün kaldığına da işart ediyor..."

Eleştirinin tamamı için: The Observer

The Daily Telegraph

Tim Robey

"Bu film eğer buluştuğunuz karşı cinsten biri olsaydı, ilk izlenimde notunuz yüksek olurdu ama, sonrasında fazla bulaşmadan uzaklaşırdınız..." 

Eleştirinin tamamı için: The Daily Telegraph

The Guardian

Peter Bradshaw

"Oblivion uzun süre yavaş ve kendi çevresinde hareket eden bir yapıda ilerliyor. AYrıca pek çok kez yeniden yeniden yazılmış oldukça pahallı bir proje gibi duruyor. "

Eleştirinin tamamı için: The Guardian
Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top