Beyazperdem
  Oblivion
  Ortalama puan
  2,6
  6 yayın
  • Habertürk
  • Radikal
  • Total Film
  • The Observer
  • The Daily Telegraph
  • The Guardian

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  6 Basın Eleştirisi

  Habertürk

  Mehmet Açar

  "Oblivion"un yeni hiçbir şey getirmediğini, son 20 yılın bilimkurgu filmlerinin favori temalarını ve benzer "sürpriz unsurları"nı yan yana getirip şöyle bir harmanladığını görüyoruz. Kuşkusuz kötü bir harman değil ama tatmin edici olmadığı kesin.

  Eleştirinin tamamı için: Habertürk

  Radikal

  Uğur Vardan

  Tom Cruise son çalışması 'Oblivion'da helikopteri an- dıran fütüristik aracıyla, ahı gitmiş vahı kalmış geleceğin dünyasında sistemi 'kötüler'den korumaya çalışıyor. Film birçok bilimkurgu yapıtının karışımı gibi.

  Eleştirinin tamamı için: Radikal

  Total Film

  Kevin Harley

  "Zeki, yaratıcı ve dengeli bilimkurguya kapımız her zaman açık, ama Oblivion'ın bu sıfatlara sahip olup olmadığı tartışılır..."

  Eleştirinin tamamı için: Total Film

  The Observer

  Philip French

  'Kasvetli ama etkileyici biçimde tasarlanmış bir film... Gelecek hakkında söylecek ne kadar az sözümüzün kaldığına da işart ediyor..."

  Eleştirinin tamamı için: The Observer

  The Daily Telegraph

  Tim Robey

  "Bu film eğer buluştuğunuz karşı cinsten biri olsaydı, ilk izlenimde notunuz yüksek olurdu ama, sonrasında fazla bulaşmadan uzaklaşırdınız..." 

  Eleştirinin tamamı için: The Daily Telegraph

  The Guardian

  Peter Bradshaw

  "Oblivion uzun süre yavaş ve kendi çevresinde hareket eden bir yapıda ilerliyor. AYrıca pek çok kez yeniden yeniden yazılmış oldukça pahallı bir proje gibi duruyor. "

  Eleştirinin tamamı için: The Guardian
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top