Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Cin Deresi: Müsfer
   Cin Deresi: Müsfer
  12 Temmuz 2019 / 1s 11dk / Korku
  Yönetmen İlker Tunçay
  Oyuncular: Kenan Balık, Duran Gebeş, Gülçin Yıldız
  Ülke Türk
  FRAGMANI İZLE
  Üyeler
  2,5 7 Puanlama ve 2 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Cin Deresi "Müsfer", tehlikeli cin kabilelerinden olan Müsfer cinlerinin bulunduğu yere gitmek zorunda kalan bir grup insanın hikayesini konu ediyor. Uluslararası büyük bir şirket, bir yarışma organize eder. Yarışma gereği gruplardan, tespit edilmemiş arkeolojik kalıntılar bularak bunlarla ilgili bir sunum hazırlanması gerekmektedir. Grup üyelerinden olan Arda, ekibi ile birlikte arkeolojik araştırma yapmak için çocukluğunun geçtiği ancak daha sonra ayrılmak zorunda kaldığı Bağırganlı Köyü’ne gider. 600 yıllık tarihi olan bu köye gelen ekip, Çakal Tepesi’ndeki dar geçitlerden geçerek Osmanı zamanından kalma kaya limanına gitmeye çalışır. Daha çalışmalara başlamadan önce Arda, bulundukları yer ile ilgili ekibine birkaç uyarıda bulunur. Ancak ekip üyelerinden Murat'ın hiç yapılmaması gereken bir hatayı yapması hepsinin hayatını tehlikeye atar. Murat'ın yaptığı hatanın bedelini ödemek zorunda kalan Arda, Defne ve Sude, Cin Deresi’ni geçmek zorundadır ve burası en tehlikeli cin kabilelerinden olan Müsfer cinlerinin yuvasıdır.
  Dağıtımcı MC Film
  Daha fazla
  Yapım yılı 2019
  Metraj uzun metrajlı film
  İlginç Detaylar -
  Bütçe -
  Dil Türkçe
  Görüntü formatı -
  Renk Renkli
  Ses formatı -
  Yapım formatı -
  Viza numarası -

  Fragmanlar

  Cin Deresi "Müsfer" Fragman 1:34
  Cin Deresi "Müsfer" Fragman
  3 345 gösterim
  Öneriler

  Oyuncular

  Tüm oyuncular ve teknik ekip

  İzleyici eleştirisi

  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 24 Takipçi 725 Eleştirisini Oku

  0,5
  4 Kasım 2019 tarihinde eklendi
  Oyunculuklar, Flash TV'de yayınlanan dizilerden bile daha kötü; senaryo sanki ilk defa konuşmayı öğrenen çocuğun cümleleri ve hayal gücü ile yazılmış bir şekilde olan bu film, sinemada nasıl gösterime girebiliyor anlamış değilim. Çekimlerin saçma sapan bir aletle, efekt kullanılmadan yapılması ve korku seviyesinin ise hiç olmaması da diğer detaylardan biri. Bunun için yapımcı nasıl bulunmuş, hayret. Hayatımda izlediğim en boş, en kötü filmdi.
  Sahip olabileceğin Şey budur
  Sahip olabileceğin Şey budur

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  0,5
  7 Kasım 2019 tarihinde eklendi
  Film o kadar kötü ki anlatamam yani ben yapsam daha iyisini yapardım dedirtecek cinsten, çekim berbat, kamera sarsıntılı, efekt diye bişey yok, sadece hazır renk efekti kullanılmış, bide film olduğu anlaşılsın diye birkaç ses efekti eklenmiş. Oyunculuk 0+0. Bence bunu o oyuncular kendi aralarında kendi imkanlarıyla çekmişler. Bu Bi film şirketinin yapacağı iş değil çok boş bir film
  2 İzleyici eleştirisi

  Fotoğraflar

  Son Haberler

  Vizyondaki Filmler
  HABERLER - Özel Dosyalar
  11 Temmuz 2019 Perşembe

  Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

  Tüm benzer filmler

  Yorumlar

  • Mert K
   Bu film hayatımda izlediğim en boş filmdi her ne kadar emeğe saygımız sonsuz olsada gerçekten bir emek geçtiğine inanmıyorum tamamen zaman kaybı filmin cinle falan bir ilgisi yok ismiyle uyuşmuyor oyuncular çok amatör eline kamerayı alan film çekmeye başladı…..
  Yorumları göster
  Back to Top