Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Ajan Jade Black
   Ajan Jade Black
  18 Eylül 2020 / 1s 41dk / Aksiyon
  Yönetmen Terry Spears
  Oyuncular: Katie Burgess, Connie Franklin, Sidney Flack
  Ülke ABD
  FRAGMANI İZLE
  Üyeler
  2,8 3 Puanlama ve 3 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Ajan Jade Black, eski bir ajan uluslararası seks ticaretinin zengin ve güçlü satıcılarına karşı biyolojik bir silah kullanmadan önce onu yakalamaya çalışan, yetenekli genç bir kadın ajanın hikayesini konu ediyor. Jade Black, işinde oldukça başarılı olan bir ajandır. Kendi kuralları olan Jade, bu yüzden üstleri ile anlaşmazlık yaşasa da görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır. Jede’in yeni görevi ise bir hayli zorludur. Genç kadından, eski bir ajan olan Elle’nin peşine düşmesi istenir. Elle, seks ticaretinin zengin ve güçlü satıcılarına karşı biyolojik bir silah kullanma hazırlığındadır. Jade’in eski ajanı amacına ulaşmadan önce yakalaması gerekir. Ancak bu iş hiç de kolay olmaz. Jade, Elle’yi yakalamak için zorlu bir mücadeleye girişir.
  Orijinal adı

  Agent Jade Black

  Dağıtımcı CJ Entertainment Turkey
  Daha fazla
  Yapım yılı 2020
  Metraj uzun metrajlı film
  İlginç Detaylar -
  Bütçe -
  Dil İngilizce
  Görüntü formatı -
  Renk Renkli
  Ses formatı -
  Yapım formatı -
  Viza numarası -
  Ajan Jade Black Altyazılı Fragman 1:37
  Ajan Jade Black Altyazılı Fragman
  1541 gösterim
  Öneriler

  Oyuncular

  Tüm oyuncular ve teknik ekip

  İzleyici eleştirisi

  ALPEREN
  ALPEREN

  Takip Et! 12 Eleştirisini Oku

  0,5
  18 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  ne yapıyorsunuz.. ne yapmaya çalışıyorsunuz... bölesi ne moktan bir film için benim hayatımı riske atıp sinemaya gideceğimi düşünenlerin ve bu filmde emeği geçenlerin ben taaa.. deyip gerisini bu filmi izlemeye gidenlere bırakıyorum.. bu nedir ya bu ülke bu kadar mı sinemadan anlamıyor .. GETİRMEYİN BÖYLE FİLMLERİ ÜLKEMİZE.... bırakın internete windows7 gibi kendi başını yesin...sakın para verip gitmeyin bu filme..
  Serdar Geygel
  Serdar Geygel

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  1,0
  19 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Oyunculuk sıfır Senaryo sıfır Aklınıza gelen tüm ayrıntılar sıfır, görüntü ışık ses kıyafet,oldukça rahatsızlık verici,sanki mahalle arkadaşları biraraya gelmişte film çekelim demisler,o denli acemice.odedigim paraya yazık, kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  Atilla
  Atilla

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  20 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Filme toplamda 15 dk dayanabildim. İlk sahneden.,ilk efekten, başroldeki kızın silah tutuşundan, repliklerden, ses kalitesinden, senaryodan.... Bu kadar sürede hepsine yorum yapılırmı diyenlere izle karar ver demek isterdim ama ben arayı beklemeden 20 dk da çıktım. Mısır paketimi bile almadım büfeden. Anlayamadım neden bu filmler gişeye geliyor?Kim seçiyor? Yada neden seçmiyor birisi filmi sinemaya koymadan önce? Umarım bu ...
  Devamını oku
  3 İzleyici eleştirisi

  Fotoğraflar

  Yorumlar

  Yorumları göster
  Back to Top