Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Ajan Jade Black
  Ortalama puan
  2,8
  3 Puanlama ve 3 Eleştiri
  dağılımı 3 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  2 Eleştiri
  Ajan Jade Black hakkında görüşlerin ?

  3 kullanıcı eleştirisi

  ALPEREN
  ALPEREN

  Takip Et! 12 Eleştirisini Oku

  0,5
  18 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  ne yapıyorsunuz.. ne yapmaya çalışıyorsunuz... bölesi ne moktan bir film için benim hayatımı riske atıp sinemaya gideceğimi düşünenlerin ve bu filmde emeği geçenlerin ben taaa.. deyip gerisini bu filmi izlemeye gidenlere bırakıyorum.. bu nedir ya bu ülke bu kadar mı sinemadan anlamıyor .. GETİRMEYİN BÖYLE FİLMLERİ ÜLKEMİZE.... bırakın internete windows7 gibi kendi başını yesin...sakın para verip gitmeyin bu filme..
  Serdar Geygel
  Serdar Geygel

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  1,0
  19 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Oyunculuk sıfır Senaryo sıfır Aklınıza gelen tüm ayrıntılar sıfır, görüntü ışık ses kıyafet,oldukça rahatsızlık verici,sanki mahalle arkadaşları biraraya gelmişte film çekelim demisler,o denli acemice.odedigim paraya yazık, kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  Atilla
  Atilla

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  20 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Filme toplamda 15 dk dayanabildim. İlk sahneden.,ilk efekten, başroldeki kızın silah tutuşundan, repliklerden, ses kalitesinden, senaryodan.... Bu kadar sürede hepsine yorum yapılırmı diyenlere izle karar ver demek isterdim ama ben arayı beklemeden 20 dk da çıktım. Mısır paketimi bile almadım büfeden. Anlayamadım neden bu filmler gişeye geliyor?Kim seçiyor? Yada neden seçmiyor birisi filmi sinemaya koymadan önce? Umarım bu filmin kadrosundaki ve ekibindeki insanlar krndilerine başka bir iş bulup geçimlerini sağlayabilirler..
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top