Beyazperdem
  X-Men 2
  Ortalama puan
  4,4
  1285 Puanlama ve 94 Eleştiri
  22% (21 Eleştiri)
  53% (50 Eleştiri)
  14% (13 Eleştiri)
  9% (8 Eleştiri)
  2% (2 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  X-Men 2 hakkında görüşlerin ?

  94 kullanıcı eleştirisi

  herwood
  herwood

  Takip Et! 9 Eleştirisini Oku

  5,0
  süper bir flim birincisini izledim ve çok beyendim insallah ikincisi birinden güzel olur ve onada hayran kalırım iyi seyirler.
  soulnessq
  soulnessq

  Takip Et! 7 Eleştirisini Oku

  5,0
  Rouge'a bayılıyorum yaw.ama daYanamadıĞım Şey İNAanılMaz deReceDE pasİvzE EdilmİŞ OlmaSı.JeaN gREyin PerforMansI İnanILMazdı.Ama ANlaDIm kİ YEni FavOrİM Nightcrawler.
  turkersinmez
  turkersinmez

  Takip Et! 20 Eleştirisini Oku

  2,5
  Filmin genel havası benim cok hosuma gitti doğrusu...Harikaydı...
  aytuner
  aytuner

  Takip Et! 21 Eleştirisini Oku

  2,5
  flim iyi ama çok eksik var daha heyecanlı olmalı daha fazla fantastik olaylar olmalı dövüş sahneleri dahada çok olmalı bir sürü karekteri kullanabilirlerdi böyle flimlerde konu fazla değil daha çok aksiyona yer verilmeli . ama bu tür flimlerden hoşlananlar flimi seyretsin derim
  emreavcar
  emreavcar

  Takip Et! 3 Takipçi 672 Eleştirisini Oku

  3,5
  İlk filmin gerisinde kalmayan, hatta bazı yönleriyle ilkinden de iyi bir devam filmi. Çizgi romandan beyazperdeye uyarlanan yapımlar arasından da rahatlıkla öne çıkanlardan biri olduğunu söyleyebilirim... (6/10)
  pokeimam1001
  pokeimam1001

  Takip Et! 79 Eleştirisini Oku

  2,5
  çizgi filmi daha güzeldi. jean in ölme şekli de tam bi hayal kırıklığı düşünsenize nerdeyse zamanı durduracak güce sahip olan bu insanlar bi sel baskınından kurtulamıyorlar
  burak-thecrow
  burak-thecrow

  Takip Et! 27 Eleştirisini Oku

  2,5
  Aslında filmi tek başına düşündüğünüzde güzel. Fakat uyarlandığı çizgiromana ihanet eden bir film (ilk film gibi). Magnetonun faşist olması, Rogue'nin ondan nefter etmesi bütçeyi düşürmek için ana karakterlerin bazılarının es geçilmesi (duyduğuma göre yeni filmde gambit var ve Blade'ın Frost'u oynuyor. Bilemiorm nekadar doğrudur...), mutant güçler konusunda yapılan gariplikler ve hayatında hiç XMen okumamış bir adamın yönetmen yapılması vs vs. Umarım 3. film daha iyi olur...
  garrettie
  garrettie

  Takip Et! 87 Eleştirisini Oku

  4,0
  cizgi filminin tipkisinin aynisi. bence cok basarili olmus. zaten bu filmi izleyenler filmi bilip de izleyenlerdir eee onlarlda begenirler heralde !
  powder
  powder

  Takip Et! 2 Takipçi 68 Eleştirisini Oku

  3,0
  x-men filmleri romanına ve hatta çizgi filmine göre çok ağır bryan singer hala olağan şüphelileri (10/9) çektiğini düşünüyor galiba...biz aksiyon beklerken bize karakter analizi yapan bir film çıktı x-men 1 de 2 de olması gerektiğinden KÖTÜ. düşünün seyircinin isteği ile ancak 2. filmde volverine aksiyona giriyor ( askerleri hallettiği sahne senaryoda yokmuş) ben X men 3 ten de umutlu değilim singer ın çekeceği süpermendende umarım yanılırım ama hiç umut yok!!!!!!!
  kaliteliseyirci
  kaliteliseyirci

  Takip Et! 3 Takipçi 96 Eleştirisini Oku

  4,0
  arkadaşlar film gayet güzelll olmuş.ilk filmden çok daha fazla aksiyon ve heyecan var diyebilirim.efektler,sesler,seneryo herşey yerli yerinde ve göze hoş geliyor.kahramanlarımızda gerçekten süper.ama birkaç x men üyesi hala eksik ve 3. filmdede aramızda olamayacak olan gambit var:( bu çok üzücü gerçekten...ama izlemeye kesinlikle değer diye düşünüyorum.kaçırmayın üzülürsünüz...
  arifkantekin
  arifkantekin

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,5
  film mükemmel ötesi. böyle filmleri türk oyuncular ile de izlemek umuduyla...
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 29 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  4,0
  En az ilki kadar başarılı.Wolverine’e ağırlık verilmesi iyi olmuş.Karakter tanıtımları da muhteşem.Her biri ayrı ayrı bütün detaylarıyla verilmiş.Böyle bir devam filminden sonra üçüncüyü sabırsızlıkla bekliyorum.
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! 27 Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  4,5
  Bryan Singer kaldığımız yerden seriye devam ettiği tüm karakterleri daha yakından tanımaya başladığımız birçok soruya cevap bulduğumuz ilk filmin kalitesini daha yukarılara taşıyan hem serinin en iyi filmi(toplamda 5 film oldu bugün itibariyle) hemde en iyi çizgiroman uyarlaması.
  Şamil Ö.
  Şamil Ö.

  Takip Et! 6 Takipçi 168 Eleştirisini Oku

  2,5
  Serinin ilk filmi hakkında; beni pek tatmin etmedi fakat uzun bir proje olduğu hissini veriyor, bakalım serinin devam filmlerinde neler göreceğiz demiştim.Evet bir devam filmi fakat bence biraz eksik kalan bir film, ilk filme göre daha az başarılı buldum. Sürekli olarak aksiyonun içinde olmak ve filmin biraz uzun olması seyirciyi yoruyor.
  alperunsalgundogdu
  alperunsalgundogdu

  Takip Et! 19 Eleştirisini Oku

  4,0
  Glamdring çok sağol.Haberlerden duyduğum kadarıyla birde Colossus varmış.Bunun ne özellikleri var? Süper film olcak Wolverine'in hikayesini öğrencez bakalım nasıl?
  tura-cano
  tura-cano

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  4,0
  bence ikincisinin çekilmesi çok iyi olmuş.birincisindeki sahneler çok güzeldi ve film sürükleyiciydi .şahsen ben çekilmesine sevindin siz???
  yigit1539
  yigit1539

  Takip Et! 1 Takipçi 16 Eleştirisini Oku

  4,0
  Saol IchabodCrane. Ben de senin hemşehrinim. Saol bunun için. Setbaşı başından beri berbat zaten. Ben de gitmem oraya ve arkadaşlara da solerim. Gidilcek en iyi yer Zafer we Carrefour başka bi yere gidilmez zati...
  robo-tech
  robo-tech

  Takip Et! 36 Eleştirisini Oku

  4,5
  Fear, Xmen2 Özel Sayısı çıkmış. Dün Bursa da gazete bayilerinde gördüm.
  bruceconrad
  bruceconrad

  Takip Et! 2 Takipçi 349 Eleştirisini Oku

  4,0
  Bu da demek oluyorki şu an için bi bilgim yok ama üçüncü film kesinleşebilir..
  thespecies
  thespecies

  Takip Et! 16 Eleştirisini Oku

  4,0
  efektler daha ii olabilirdi.. daha uzun da olabilirdi.. vs..
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top