Beyazperdem
 • Arkadaşlarım
 • Sinemalarım
 • Hızlı Puanlayıcı
 • Koleksiyonum
 • Hesabım
 • Yarışmalar
 • Çıkış
Girl 6
"Girl 6" filmine benzer 20 film var.
 • Salaklar Sofrası

  Salaklar Sofrası

  14 Mayıs 1999 / 1s 20dk / Komedi
  Yönetmen Francis Veber
  Oyuncular: Thierry Lhermitte, Jacques Villeret, Francis Huster
  Paris'te yaşayan bir yayıncı olan Pierre Brochant, haftalık olarak düzenlenen 'Salaklar Günü'nün daimi üyelerinden biridir. Çarşamba günleri gerçekleşen bu etkinliğe, tanınmış Parisli işadamları katılır ve misafirlerin getirdiği bir 'salak'larla dalga geçip eğlenmek ön şarttır. Bir yarışma bile düzenlenir ve sonunda şampiyon 'salak' seçilir. Bu kişiyi partiye getiren üye de büyük ödülü kazanır. Talihinin döndüğüne emin olan Brochant, François Pignon isimli bir finans çalışanını bulmuş ve onun son derece aptal bir adam olduğunu fark etmiştir. Artık büyük ödülü kazanacağından emindir...
  Üyeler
  3,8
  FRAGMANI İZLE
 • Çığlık 4

  Çığlık 4

  15 Nisan 2011 / 1s 50dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Wes Craven
  Oyuncular: Neve Campbell, David Arquette, Courteney Cox
  1990'lı yıllarda yeni ve farklı bir korku anlayışının öncülüğünü yapan Çığlık serisinin yeni bölümü, serinin efsanesini kaldığı yerden devam ettirmeye kararlı. Gelişim kitapları yazarı Sidney Prescott (Neve Campbell), kitabının tanıtım turu için çıktığı gezinin son durağı olarak Woodsboro’ya geri döner. Artık evli bir çift olan olan Şerif Dewey (David Arquette) ve Gale (Courteney Cox-Arquette) ile tekrar görüşmeye başlayan Sidney, kuzeni Jill (Emma Roberts) ve teyzesi Kate’i (Mary McDonnell) de ziyaret eder.Fakat Sidney’in yeniden ortaya çıkması Hayalet Maskeli katilin de geri dönmesine neden olur. Önelikle Sidney, Gale, Dewey, Jill vearkadaşları ve sonrasında da tüm kasaba artık tehlike altındadır.
  Basın
  2,5
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Uçuş 93

  Uçuş 93

  1 Eylül 2006 / 1s 45dk / Dram, Tarihi
  Yönetmen Paul Greengrass
  Oyuncular: Khalid Abdalla, Omar Berdouni, Trish Gates
  United Airlines şirketine ait, 93 sefer sayılı uçağın yolcuları, 11 Eylül 2001 günü San Francisco'ya doğru yola çıktıklarında, Amerika Birleşik Devletleri? ne, tarihinde düzenlenmiş en büyük terörist saldırının bir parçası olduklarını bilmiyorlardı. Uçuş 93, mürettebatından yolcularına, o gün uçakta bulunan 40 kişinin yaşadığı korku, dehşet ve cesaret duygularını, olabildiğince gerçek varsayımlar üzerinden anlatmaya çalışıyor.11 Eylül 2001 günü, dünya politik tarihinde yeni bir dönemin başlangıcı olarak algılandı. UA93 sefer sayılı uçağın yolcuları, bu yeni dönemin en acımasız gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kaldılar. Dünya Ticaret Merkezi? ne düzenlenen terörist saldırı haberini bir şekilde öğrenen yolcular, başlarına gelen felaketin bilinciyle bir karar vermek zorundaydılar.Bloody Sunday ve Bourne Supremacy?nin yönetmeni Paul Greengrass?ın yönettiği film, mümkün olduğunca gerçeklerden yola çıkılarak hazırlanmış bir kurgudan oluşuyor. Çoğunlukla ismi duyulmamış genç yeteneklerin rol aldığı filmde, oyuncuların çekimleri, gerçek olgulara dayanan doğaçlama yöntemiyle gerçekleştirdiklerini de ekleyelim.Z.S.
  Üyeler
  2,7
  Beyazperde
  5,0
  FRAGMANI İZLE
 • Telefondaki Yabancı

  Telefondaki Yabancı

  14 Nisan 2006 / 1s 27dk / Gerilim
  Yönetmen Simon West
  Oyuncular: Madeline Carroll, Katie Cassidy, David Denman
  Jill Johnson, büyük bir evde bebek bakıcılığı yapmaktadır ve telefon konuşmaları sınırları aşacak denli çok olur. Bir gün birdenbire bir yabancı arar ve tuhaf işaretler bırakır. Jill, o anda polisi aramaya karar verir ve aramanın izini takip etmelerini ister. Ancak Jill, aramanın evin içinden geldiğini öğrenince aşırı derecede heyecanlanır. Hemen çocukları alarak evden kaçmaya çalışır ancak bunu zamanında başarabilecek midir? O evden çıkması mümkün olacak mıdır? Bunun cevabını bulmak için ekran başından ayrılmamanız gerekiyor! Film, 1978 yapımı versiyonunun yeni halidir.
  Üyeler
  2,8
  Beyazperde
  1,0
  FRAGMANI İZLE
 • Hayalet Sesler

  Hayalet Sesler

  11 Şubat 2005 / 1s 38dk / Gerilim, Fantastik, Dram
  Yönetmen Geoffrey Sax
  Oyuncular: Michael Keaton, Deborah Kara Unger, Chandra West
  Mimar Jonathan Rivers, umulmadık olaylar sonucu acı çeken dul bir erkek konumuna düşer. Karısının ölümünün ardından kafası ziyadesi ile karışmıştır. Ancak bir paranormal uzmanı Jonathan’a yaklaşır ve karısının, mezardan gelen sesini duymak gibi bir fikir atar ortaya. Bir dizi sıra dışı iletişim türü içinden geçerek, EVP sistemi aracılığı ile Jonathan, nihayet karısını görebilecek ve onunla konuşabilecektir. Ancak bunu yapmakla kendisini obsesif bir duruma sokar çünkü merakı onda, daha fazlasını bilmek arzusu uyandırmıştır. Bu durum Jonathan’ın bu dünyaya ait olmayan bazı yüleşmeler yaşamasına vesile olacak ve içlerinden bazıları, zarar veren yapıları ile Jonathan’ın müdahelesine izin vermeyecektir.
  Üyeler
  3,2
 • Ölümün Sesi

  Ölümün Sesi

  25 Nisan 2008 / 1s 27dk / Gerilim, Korku, Fantastik
  Yönetmen Eric Valette
  Oyuncular: Shannyn Sossamon, Edward Burns, Ana Claudia Talancón
  Son dönem gerilim filmlerinde mobil telefonlar senaryolarda bir hayli yer tutmaya başladı. İşte, "One Missed Call" filmi de yine tuhaf cep telefonları mesajları yolu ile insanların canına ot tıkamayı kendine misyon edinmiş bir gizemli "telefon sapığı" marifetiyle meydana gelen ölümleri konu ediniyor. Filmin mottosu şu: "Ölünce acaba neler duyacaksın?" Doğaüstü gerilim One Missed Call'da bir dizi insan ölecekleri ana ilişkin korkunç cep telefonu mesajları almakta, bu mesajlar silinebilse dahi, telefon numarasının ekranda kalması tuhaf bir durum yaratmaktadır. Beth Raymond birkaç gün arayla iki arkadaşının korkunç bir şekilde can verişlerine tanık olarak ciddi bir travma yaşar. Daha da rahatsız edici olanı, her ikisinin de cep telefonlarına mesaj geldiğini bilmesidir. Arkadaşları bu mesajlarda yaşayacakları dehşet dolu son anlarının kaydını dinlemişlerdir. Eric Valette'in yönettiği "One Missed Call"un konusu Yasushi Akimoto'nun "Chakushin Ari" adlı romanına dayanıyor.
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  2,0
  FRAGMANI İZLE
 • İtaat

  İtaat

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 30dk / Dram, Gerilim, Mahkeme
  Yönetmen Craig Zobel
  Oyuncular: Dreama Walker, Ann Dowd, Matt Servitto
  Oldukça yoğun bir fast-food restoranında yöneticilik yapan Sandra, otuzlu yaşların ortasında kendi halinde bir kadındır. Bu kalabalık müessesede tüm işleri tek başına yürüten stresli kadın bir gün bir polis memuru tarafından aranır. Telefondaki memur ona restoran çalışanlarından biri olan Becky isimli kadının, müşterilerden birinin parasını çaldığını, bu yüzden de onu yakalaması gerektiğini söyler. Polis memurunun söylediklerine harfiyen itaat eden Sandra, telefondaki ses hangi hamleyi uygun görürse o şekilde ilerleyecek, adım adım korkutucu bir tablonun içerisine doğru sürüklenecektir. Gerçek bir hikayeden ilham alınarak çekilen filmin yönetmen koltuğunda, ilk uzun metrajı Great World of Sound ile ismini belirli çevrelere duyuran genç yönetmen Craig Zobel bulunuyor.
  Üyeler
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Babysitter Wanted

  Babysitter Wanted

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 33dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Jonas Barnes, Michael Manasseri
  Oyuncular: Sarah Thompson, Bruce Thomas, Matt Dallas
  Angie, üniversiteye başlayana kadar annesiyle birlikte yaşamış, dinine bağlı bir kızdır. Kazandığı üniversiteye gidip yerleşmek için ilk kez şehir dışına çıkar. Oda arkadaşıyla beraber okul panosunda ilanlara bakarken çocuk bakıcısı arandığına dair bir ilan gözüne çarpar. Paraya da ihtiyacı olduğu için ev şehrin dışında yer almasına rağmen işi kabul eder.Stanton Ailesi’nin küçük oğullarına bakmak için anlaşan Angie için başta her şey çok kolay gözükmektedir. Fakat bir süredir takip edildiğini hisseden Angie’nin endişeleri doğru çıkar. Evin dışında biri vardır. Kapıyı kırarak içeri giren adama karşı kendini ve Sam’i savunmak zorunda kalan Angie, asıl tehlikenin eve giren adam olmadığı fark ettiğinde kaçmak için çok geç kalmış olacaktır.Babysitter Wanted, şehir efsanelerinden beslenen klasik konusuna rağmen, yarısından sonra daha farklı bir yönde ilerlemeye başlayan ilgi çekici bir film.
  Üyeler
  2,9
 • Görüşme

  Görüşme

  28 Eylül 2007 / 1s 23dk / Dram
  Yönetmen Steve Buscemi
  Oyuncular: Steve Buscemi, Sienna Miller, Michael Buscemi
  Steve Buskemi'nin hem yönetmenlik koltuğunda hem de başrolde kendini gösterdiği bu film, savaş muhabiri Pierre'in yaşamını anlatıyor. Bombalar altında gazetecilik yapmaya alışkın kahramanımız hayatının en sinir bozucu işi ile karşı karşıyadır. Kendisine kızgın olan editörü, Pierre’e pembe dizi yıldızı Katya ile röportaj yapması işini verir. Katya’nın kendisi ile ilgili hiçbir fikri olmamakla birlikte, onun içinde bulunduğu yıldızlar dünyası ile ilgili de bir fikre sahip değildir. Kendisi savaş alanlarının acar muhabiriyken şimdi sabun köpüğü filmler çeken bir yıldız ile röportaj yapmak adeta kendisine verilmiş bir ceza gibidir! Doğal olarak, Katya ile karşı karşıya geldiğinde, birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşayan bu iki insanın dünyaları ve egoları sert bir çarpışma yaşayacaktır. Birbirlerine karşı duydukları bu uzaklık ve yaptıkları sert atışmaların arkasından neler yaşanacağı ise ikisinin de tahmin edemeyeceği kadar farklıdır.Hollandalı yönetmen Theo Van Gogh’un aynı adlı filminin yeniden çevrimi olan Görüşme, Steve Buscemi ve Sienna Miller isimleri ile dikkat çekiyor. Bir dikkat çekici ayrıntı ise, orijinal filmin yönetmeninin köktendinciler tarafından kısa bir süre önce Hollanda'da katledilmiş olması.
  Üyeler
  3,1
  Beyazperde
  3,5
 • When a Stranger Calls

  When a Stranger Calls

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 37dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Fred Walton
  Oyuncular: Charles Durning, Carol Kane, Colleen Dewhurst
  Genç bir kadın olan Jill Johnson, okuldan kalan zamanda bebek bakıcılığı yapmaktadır. Jill’in görevi ev sahipleri dışarıda olduğu sırada çocuklara göz kulak olmaktır. Jill, bakıcılığa gitti sırada yabancı biri tarafından telefon almaya başlar. Telefonun ucundaki kişi her aradığında Jill’e “Çocukları kontrol ettin mi?” diye sorar. Her defasında ürkerek telefonu kapatan genç kız soluğu çocukların yanında alır. Jilly oldukça tedirgindir ve telefon aramaları gittikçe artınca korkmaya başlar. Jilly Polise şikayette buluna Jilly öğrendikleri karşısında dehşete kapılır. Aramalar evinden içinden yapılmaktadır… Yönetmen koltuğunda Fred Walton’ın oturduğu filmin başrolünü Carol Kane üstleniyor. Yönetmen Walton ve Steve Feke’in senaryosunu kaleme aldığı filmin kadrosunda Rutanya Alda, Carmen Argenziano, Kirsten Larkin, William Boyett, Charles Durning gibi isimler yer alıyor.
  Üyeler
  3,1
  FRAGMANI İZLE
 • Acımasız Tanrı

  Acımasız Tanrı

  16 Aralık 2011 / 1s 19dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Roman Polanski
  Oyuncular: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz
  Çocuk parkında birbiriyle kıyasıya dövüşen iki haşarı çocuk... Sıradan görünen bir kavgayı, ebevyenler bir ev davetiyle modern biçimde çözmeye ve tatlıya bağlamaya çalışır. Fakat ilk başta medeni biçimde konuşarak sorunu çözmeye çalışsalar da, sonrasında işler sarpa sarar ve herkesin birbirinden sakladığı foyası meydana çıkar. Hiç kimse küçük çaplı bu 'katliamdan' kaçamaz... Fransız oyun yazarı Yasmina Reza'nın Tony Ödüllü "The God Of Carnage" adlı tiyatro oyunundan uyarlanan yapım,  11 yaşında iki çocuğun okulda kavga etmesinin ardından aileleri arasında başlayan tartışmanın doğurduğu ilginç olayları konu alan bir kara-komedi olarak nitelendiriliyor. Oscar Ödüllü oyuncularından oluşan kadroyu (Kate Winslet, Christoph Waltz, Jodie Foster, John C. Reilly) Polonyalı sinemacı Roman Polanski yönetiyor... Oyun ülkemizde İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından Vahşet Tanrısı ismiyle oynanmıştı.
  Basın
  2,5
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Toprak Altında

  Toprak Altında

  8 Ekim 2010 / 1s 35dk / Gerilim
  Yönetmen Rodrigo Cortés
  Oyuncular: Ryan Reynolds, Erik Palladino, Robert Paterson
  ABD'nin Irak'ı işgal ettiği günden bu yana Hollywood'un çektiği film sayısı Bağdat'a düşen bombaların sayısını geçmiş olmalıdır. İşte Toprak Altında filmi de bu minvalde değerlendirebileceğimiz yapımlardan biri. Paul Conroy Irak’ta çalışan Amerikalı bir kamyon şoförüdür. Bir grup Iraklı direnişçi Paul'u derdest eder.  Paul, gözünü açtığında ölümle burun buruna olduğunu görür. Uyandığında kendisini bir tabutun içinde gömülü halde bulmuştur. Oraya nasıl ve kim tarafından getirildiğini bilmemektedir. Ölmemek için zamana karşı yarışmak ve klostrofobinin doruklarındaki bu kabusu atlatmak zorundadır.
  Üyeler
  3,6
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Klip

  Klip

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 43dk / Dram
  Yönetmen Maja Milos
  Oyuncular: Isidora Simijonovic, Vukasin Jasnic, Sanja Mikitisin
  Ergenlik çağındaki hoş bir genç kız olan Jasna ailesiyle birlikte küçük bir Sırp kasabasında yaşamakta ve son derece kasvetli günlerden geçmektedir. Babasının sayılı günü kalmıştır ve annesi de gitgide daha derin bir depresyonun içine hapsolur. Jasna uzun süren parti gecelerinden birinde genç Djole ile tanışır ve aralarındaki ilişki hayatını değiştirir. Jasna onun için her şeyi yapmayı göze alır ancak iyi niyeti bunu fark eden Djole tarafından acımasızca sömürülecektir...
  Üyeler
  3,1
 • Cevapsız Arama

  Cevapsız Arama

  23 Temmuz 2004 / 1s 52dk / Gerilim, Korku
  Yönetmen Takashi Miike
  Oyuncular: Kô Shibasaki, Kazue Fukiishi, Anna Nagata
  İnsanlar bir anda kendi gelecekteki hallerinden, gizemli telefonlar almaya başlarlar. Kendi sesleri onlara, ölümden söz eder. Nasıl vahşice öldürüleceklerini ve tam olarak hangi tarihte bu olayın gerçekleşeceğini söylerler. Örneğin bir gün Yumi’nin arkadaşı Yoko’ya bir telefon gelir ardından da sesli mesaj bırakılır. Mesaj üç gün sonraya ait olup Yoko’nun kendi numarasından gelmektedir. Sesli mesaj şöyledir : “Hayır, yağmur yağıyor!” Hemen ardından da bir çığlık duyulur. Başta bunu ciddiye almasa da üç gün sonra Yoko, tren yoluna atlar ve intihar eder. Aynı şekilde başka bir arkadaşı da boğularak öldürülmüştür kendisinden önce. Benzer bir olay daha yaşanınca konudan haberdar olan gençler korkmaya başlarlar. Polise haber verseler de ikna edemezler. Bir ölüm daha yaşandıktan sonra bir gün nihayet aynı telefon Yumi’ye de gelir. O noktada iki seçeneği vardır Yumi’nin ya kaderine razı olmak ya da kardeşi boğulan Hiroshi ile birlikte bu çağrıların ilk çıkış noktasının peşine düşeceklerdir. Çok beğenilen Japon Yönetmen Takashi Miike’nin filminde korku kavramının insan hayatında nelere mal olabildiğine dair eşsiz bir yolculuk söz konusu.
  Üyeler
  3,3
  Beyazperde
  2,0
 • Largo Winch

  Largo Winch

  23 Ocak 2009 / 1s 48dk / Aksiyon, Macera
  Yönetmen Jérôme Salle
  Oyuncular: Tomer Sisley, Kristin Scott Thomas, Predrag 'Miki' Manojlovic
  Varlıklı iş adamı Nerio Winch adeta bir kartel yaratmıştır. Beklenmedik ölümünden sonra tek başına yarattığı krallığında bundan böyle kimin eli kimin cebinde belli değildir. Amansız bir iktidar savaşı başlar. Fakat yönetim kurulunun bilmediği, Winch’in herkesten gizlediği bir oğlu olduğudur. Maceraperest, asi ve savaşçı biri olan Largo, babasının şüpheli ölümünü araştırmak ve şirketin iktidarına geçmek için mücadeleye başlar. Dur duraksız takip ve dövüş sahneleriyle dolu film, Akdeniz ve Hong Kong’da geçiyor. Largo Winch, dünyaca üne sahip çizgi romanın ilk sinema uyarlaması.
  Üyeler
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Bu Bir Film Değil

  Bu Bir Film Değil

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 15dk / Belgesel
  Yönetmen Jafar Panahi, Mojtaba Mirtahmasb
  Oyuncular: Jafar Panahi
  Bazı filmlerin bütün sırrı, hatta özeti filmin adında saklıdır. İşte Cafer Panahi'nin bin türlü oyunla İran'dan Fransa'ya kaçırılan son 'işi' Bu Bir Film Değil tam da adıyla bütünleşik bir yapım. Kendisi de İranlı olan yönetmen arkadaşı Mojtaba Mirtahmasb ile bir günü paylaşmalarından ibaret olan filmde, Panahi arkadaşına üzerinde çalıştığı bir senaryoyu sohbet misali sahne sahne anlatıyor ve sonra kaçınılmaz olarak şunu soruyor: : "Madem anlatılabiliyor, film yapmaya ne gerek var?"Cafer Panahi davetli olduğu pek çok festival gibi Cannes'a da gidemedi ama Bu Bir Film Değil, Cannes'da gösterilmek üzere bir kekin içine saklanan USB bellek ile İran'dan Fransa'ya kaçırıldı.Zira, İranlı yönetmen Cafer Panahi'nin film yapması, "ulusal güvenliğe karşı işlenen suçlara" ilişkin hüküm gereği tam 20 sene boyunca yasaklanmıştı. Panahi'nin mahkumiyetine yükselen sese kulaklarını tıkayan İran güvenik güçleri daha da ileri giderek, filmin ikinci adamı Mojtaba Mirtahmasb'ın 5 Eylül'den itibaren pasaportuna el koyarak, bir yönetmene daha yurtdışına çıkış yasağı getirdi...
  Üyeler
  3,1
  FRAGMANI İZLE
 • Cevapsız Arama 2

  Cevapsız Arama 2

  5 Ağustos 2005 / 1s 46dk / Korku
  Yönetmen Renpei Tsukamoto
  Oyuncular: Yû Yoshizawa, Asaka Seto, Renji Ishibashi
  Yeni teknolojilerin piyasaya arzını ilk yapan ülkenin Japonya olması gibi yeni teknolojiye dayanan ürünleri konu edinen film üretmek konusunda da Japonya'nın öncü rol üstlendiğini söyleyebiliriz. İşte Cevapsız Arama serisi de cep telefonları üzerinden dehşet hikayeleri saçmayı başarı ile sürdürüyor. Bir önceki Cevapsız Arama'da kendini gösteren lanet ortadan kaybolalı neredeyse bir yıl geçmiştir. Ama cep telefonlarıyla yayılan öldüren melodinin susmaya niyeti yok gibidir. Kyoko, gündüzleri bir çocuk yuvasında çalışmakta geceleri ise çocuk terapisi derslerine devam etmektedir. Tüm bu koşuşturma içinde vakit ayıramadığı erkek arkadaşına bir sürpriz yapmaya karar verir. Fotoğrafçı olan ama yarım gün bir Çin lokantasında çalışan Naoto, Kyoko'yu karşısında görünce oldukça şaşırır. Nihayet birbirlerine zaman ayırabilen çiftin huzuru tuhaf bir melodiyle kesilir. Çalan Kyoko'nun telefonudur ancak melodi ona ait değildir. Genç kız kulağa çok tanıdık gelen bu melodiyi anımsar. Yaklaşık bir sene önce bir sürü gencin ölümüne neden olan ve hala tartışmaları süren lanet de aynı müzikle başlamıştır. Japon sinemasının korku üstadlarından ve en üretken yönetmenlerinden biri olan Takashi Miike'nin devam filmi de ilki gibi Yasushi Akimoto'nun kitabından uyarlanmış. İlk filmi bir çok soru işaretiyle bitirip, devam filmine pas atan Miike, ikinci film için yönetmen koltuğunu genç yeteneklerden Rempei Tsuamoto'ya bırakmış.
  Üyeler
  3,0
  Beyazperde
  2,5
 • Cep Telefonu Olmayan Adam

  Cep Telefonu Olmayan Adam

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 23dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Sameh Zoabi
  Oyuncular: Razi Shawahdeh, Bassem Loulou, Loai Nofi
  Cevdet 20'li yaşlarındaki pek çok yaşıtı gibi dostlarıyla eğlenme ve yeni bir kız arkadaş edinme derdinde olan, elinden cep telefonu düşmeyen bir gençtir. Fakat Ortadoğu'nun en çetrefilli bölgesinde yaşayan Filistin asıllı Cevdet şansını denediği Müslüman, Hıristiyan, hatta Yahudi kızların hiçbiriyle sevgili olamaz, bir yandan İbranice okulu giriş sınavlarıyla başı derttedir. Cevdet'in sert mizaçlı, zeytincilik ile uğraşan babası Salem ise çevresindeki cemaati, kasabanın yakınlardaki İsrail cep telefonu istasyonuna karşı ayaklandırmakla meşguldür. Salem bu kulenin bir İsrail komplosu olarak köylüleri radyasyonla zehirlemek için kurulduğuna inanır. Fakat babasının GSM şebekesine olan bu düşmanlığı Cevdet’in cep telefonu düşkünlüğünü ters yönde etkileyecektir...Aslen Filistinli olan yönetmen Sameh Zoabi'nin ilk uzun metraj filmi Cep Telefonu Olmayan Adam, komedi-dram çizgisinde ilerleyen bir yapım. Yurt dışındaki sınırlı gösteriminden ortalama puanlar alan film ülkemizde ilk kez 18. Altın Koza Film Festivali'nde görücüye çıkacak.
  Üyeler
  3,0
 • Kalbim Sende

  Kalbim Sende

  11 Ekim 2013 / 1s 30dk / Komedi, Dram, Romantik
  Yönetmen Joseph Gordon-Levitt
  Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore
  Jon Martello, porno bağımlılığı olan ve kadınlar konusunda türlü takıntılara sahip olan bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan olarak mimlenen Jon, kadınları elde etme konusunda da bir hayli başarılıdır. Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiçkimseye benzememektedir. Bir hayli çekici bir görünüme sahip olan Barbara, doğru erkeğin peşinde olan son derece idealist bir kadındır. Ve sırf bu nedenle bile Jon için önemli bir cazibe merkezi haline gelmesi kaçınılmaz olur. Jon bir yanda her daim yanında olan Esther'le ilişkisinin karmaşasını yaşarken diğer yanda Barbara'yı elde etmeye çalışacaktır. Ünlü aktör Joseph Gordon-Levitt'in yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin diğer başrollerinde Scarlett Johansson ve Julianne Moore yer alıyor.
  Basın
  3,8
  Üyeler
  3,5
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Hancock

  Hancock

  4 Temmuz 2008 / 1s 32dk / Aksiyon, Komedi, Dram
  Yönetmen Peter Berg
  Oyuncular: Thomas Lennon, Will Smith, Charlize Theron
  Süper kahraman, güçlü John Hancock, alkolizm ve beceriksizliğinden ötürü imajını yitirmiş ve halk arasında espri konusuna dönüşmüştür. Aynı zamanda da Los Angeles’daki en sevilmeyen kişi haline gelmiştir. Birçok hayat kurtarmış olmasına rağmen aynı zamanda şehre milyarlara mal olacak miktarlarda hasar verip, kayıp yaşatmıştır. Bir gün, Ray Embrey adında bir halkla ilişkiler uzmanının hayatını, üzerine doğru gelen trenden kurtardığında, Ray’in müdürü ona minettar olup yeniden Hancock’ın süper kahraman imajını geri getirebileceğine karar verir. Hancock’ı akşam yemeği için evine getirir ve kendisinin büyük fanatiği olan oğlu Aaron ve karısı Mary ile tanıştırır. Ancak bilinmeyen bir nedenden ötürü Mary, onu ne kendisinin ne de ailesinin yakınında istemektedir.
  Üyeler
  4,0
  Beyazperde
  1,5
  FRAGMANI İZLE
Back to Top