Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Hızlı Yarışçı
  Ortalama puan
  3,4
  196 Puanlama ve 34 Eleştiri
  dağılımı 34 Eleştiri notla
  4 Eleştiri
  12 Eleştiri
  5 Eleştiri
  5 Eleştiri
  7 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Hızlı Yarışçı hakkında görüşlerin ?

  34 kullanıcı eleştirisi

  Ekrem Doydu
  Ekrem Doydu

  Takip Et! 91 Takipçi 263 Eleştirisini Oku

  5,0
  14 Ağustos 2010 tarihinde eklendi
  Bi arkadaşın tavsiyesi üzerine izledim. Renkli,hoş bir filmdi aldığı puan bence biraz düşük olmuş..
  Ceren S.
  Ceren S.

  Takip Et! 47 Takipçi 443 Eleştirisini Oku

  1,5
  17 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  Gerçekten çok vasattı.. Zaten güzel olmayacağını düşünerek, sadece Matthew Fox için gitmiştim ama bu kadar sıkıcı da birşeyde beklemiyordum açıkçası en azından eğlenceli vakit geçiririm sandım ama gerçekten kötüydü.. Vaktinize acırsınız kesinlikle gitmeyin derim..
  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takip Et! 43 Takipçi 2 129 Eleştirisini Oku

  5,0
  15 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  Dijital efektlerin, dayanılmaz cazibesi...
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 30 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  3,5
  29 Aralık 2010 tarihinde eklendi
  Kelimenin tam anlamıyla bir ''renk cümbüşü'' perdedeki.Wachowski'ler bu sefer daha çok küçüklere yönelik bir anime uyarlamasına imza atıyorlar.Matrix üçlemesinden sonra biraz nefes almak isteyip bu filmi çektikleri belli aslında,film de ortalamanın üstünde olmakla birlikte keyifle izleniyor ama geçmişte sinema tarihinin en iyi filmlerinden birini çekmiş olmalarının baskısı bundan sonra ne kadar iddiasız da bir film çekseler peşlerini bırakmayacak.
  Burakrises
  Burakrises

  Takip Et! 24 Takipçi 687 Eleştirisini Oku

  1,5
  14 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  bu ne ya bu kadar uçuk bir film daha hayatımda görmedim içimden puan vermek bile gelmiyor ama yinede 3 veriyorum. matrixten sonra bu film olmamış bence çok çocuksu ya çocuk dediğimde 0-4 yaş arası. çok saçma
  Chev
  Chev

  Takip Et! 6 Takipçi 952 Eleştirisini Oku

  3,5
  12 Ağustos 2008 tarihinde eklendi
  Yarış sahneleri güzeldi onun dışında ailenizle izleyebileceğiniz hoş bir film , fazla birşey beklemeyin ..
  dr-
  dr-

  Takip Et! 6 Takipçi 272 Eleştirisini Oku

  4,0
  10 Aralık 2008 tarihinde eklendi
  Hız,yarış tutkunlarının hoş vakit geçireceği bir film..Efektler göz doldurucu.Yalnız daha kısa tutulabilirdi film..Finalde hoş bir sürpriz var. :)
  mrs-durden
  mrs-durden

  Takip Et! 4 Takipçi 350 Eleştirisini Oku

  1,0
  27 Haziran 2008 tarihinde eklendi
  aşırı uzatılmış ve gerçekten vakit kaybı çocuklar için eğlendirici olabilir ama çok basit bir senaryosu var ve sadece görsellik amacıyla yapılmış bir film
  soran-2
  soran-2

  Takip Et! 3 Takipçi 10 Eleştirisini Oku

  4,0
  27 Haziran 2008 tarihinde eklendi
  filmi izledim ve keyif aldım. zaten yapımcılar benden tam not almışlar. Filmde felsefe yapmıyorlar bu sefer sadece kayf alıyorsunuz. Eğlencelik bir yapım. İyi seyirler
  tizep
  tizep

  Takip Et! 2 Takipçi 139 Eleştirisini Oku

  3,5
  2 Mayıs 2011 tarihinde eklendi
  Matrixin mucitleri Polonyalı kardeşler Wachowskilerden yine süper bir animasyon manga karışımı bir yapım. Speed Racer özellikle çocuk izleyiciler üzerine hakim bir film. 120 milyon dolarlık dev bir bütçe ile çekilen film maalesef beyazperde ve dvd satışlarıyla toplamda 110 milyon dolar hasılat elde ederek az da olsa zarar ettiler. İzlerken insanı sıkmayan eğlenceli bir yapım.
  tropter
  tropter

  Takip Et! 2 Takipçi 123 Eleştirisini Oku

  2,5
  20 Aralık 2009 tarihinde eklendi
  Filimde arabaların çarpışmaları çizgi film gibi değilde daha bir gerçekçi normal aksiyon tarzı olsaymış film mükemmel olacakmış.Yarış sahneleri dışındaki bölümler ve konu mükemmeldi.Ama dediğim gibi arabaların kağıt gibi uçuşması, yani animasyon tarzı aksiyon filmin mükemmeliğini etkilemiş.Aslında o kadar sıradan bir filmde değil bu.Ana tema olarak kapitalizime karşı gelen kapitalizimin insanları ,zevkleri ve insani duyguları bile yok ettiğini gösteren güzel bir film.Çocuk filmi olduğuna katılmıyorum.Ama yarış sahneleri filmi malesef öyle göstermiş.
  zafer-calayoglu
  zafer-calayoglu

  Takip Et! 1 Takipçi 249 Eleştirisini Oku

  2,5
  1 Ocak 2009 tarihinde eklendi
  film tim burton alıntısı ve yolundan gitmeye çalışmış ama başarılı olamamıştır. filmde kurgu ve sanat yönetmenliği açısından çok zayıf kalmış. tavsiye etmiyorum. sadece jonh goopman ve küçük kardeşin performansı nedeniyle 10/5
  bahadirakdeniz99
  bahadirakdeniz99

  Takip Et! 1 Takipçi 25 Eleştirisini Oku

  2,5
  7 Mart 2009 tarihinde eklendi
  Speed Racer (10 / 5.5) Wachowski kardeşlerin son filmi olduğu için listemdeydi izledim ama tam bir hayal kırıklığı. Görsel açıdan iyi, tuhaf bir sinema tekniği ile çekilmiş bir film ama konu ve senaryo çok kötü. Wachowski kardeşlere yakıştıramadım. Arabalara ve yarışa aşırı ilgisi olanlar izleyebilir ama aksi halde zaman kaybı.
  alba42
  alba42

  Takip Et! 333 Eleştirisini Oku

  1,0
  18 Temmuz 2009 tarihinde eklendi
  İzlediğim en kötü filmlerden biri.
  Yunus Taşdemir
  Yunus Taşdemir

  Takip Et! 236 Eleştirisini Oku

  3,5
  26 Ocak 2012 tarihinde eklendi
  görsel ögenin hat safhasında olan sadece oyuncularının gerçek olduğu konunn kökenine kadar gidildiiğ ilginç bir film.
  Beethoven-2
  Beethoven-2

  Takip Et! 80 Eleştirisini Oku

  4,5
  27 Haziran 2008 tarihinde eklendi
  Bu filmle ilgili yazılıp çizilebilecek o kadar çok şey var ki? İlk göze çarpan, Wachovski kardeşlerin Matrix filmlerinin ?olmazsa olmaz'ı yakın dövüşler yine ön plana çıkıyor, özellikle filmin ikinci yarısında. Matrix filminin aksine ateşli silahların çok nadir ortaya çıkması ve hiç ateşlenmemesi ama bunun yerine karate türünden yakın dövüşün aksiyona hakim olması bence önemli bir artı. Film insana çok uzun ve sıkıcı gibi gelebilir ( yaklaşık 130 dakika) ama, bittiğinde ancak anlıyor insan aslında her sahnenin hatta her anın film içinde ne kadar mühim olduğunu. Çok kaliteli bir film değil, yani uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir film değil, ama zaten öyle bir iddiası da yok filmin. En güvendiğim dünyaca ünlü www.imdb.com sitesi bu filmin konusu için ?family, adventure? demiş, yani ailece seyredilebilecek, çocuk-ebeveyn ve abi-kardeş ilişkisini insana düşündürtecek, hoşça vakit geçirmek için kesinlikle tavsiye edebileceğim türden bir film. Ben şahsen filme önyargıyla gittim, yani amacım bu filme gitmek değildi, evi 4 saatliğine terk etmem gerekiyodu ve görebileceğim yegane film de buydu, ama itiraf etmeliyim filme bayıldım, doyasıya eğlendim ve ?İyi ki gelmişim bu filme? dedim! Film izlemek, öncesi ve sonrasında film hakkında araştırma yapmak ve film üzerine düşünmek en sevdiğim şey olduğu için genelde notları bol keseden veririm: 9/10!
  sinema
  1 ziyaretçi
  1,5
  6 Şubat 2012 tarihinde eklendi
  Film Amerikalıların efsane çizgi filmlerinden yanılmıyorsam ondan önce de çizgi romanından uyarlama bir film; izleyici yaşı itibariyle küçüklere daha çok hitap ediyor. Oldukça kötü bir hikaye, diyaloglar ve çekildiği yıla göre kötü animasyonlara sahip ama her daim artan aksiyon, kötü adamlar ve kazanma hırsına bağlı replikler minikleri etkileyecektir.
  abdulkerimeser
  abdulkerimeser

  Takip Et! 43 Eleştirisini Oku

  4,0
  4 Şubat 2008 tarihinde eklendi
  Yönetmen kardeşlerin ortaya mükemmek bir iş çıkardığından adım gibi eminim.Fragmanda aksini söylemiyor zaten.
  tornadoo87
  tornadoo87

  Takip Et! 35 Eleştirisini Oku

  4,5
  21 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  ben filme 7yaşındaki kardeşimle beraber gittim,wachovski kardeşler sağolsun,biraz uzun kaçsa da yine de güzel bir ÇOCuk FİLmi yapmışlar:)) (aslında merak ediyorum,wachovski kardeşler yola çocuk filmi yapmak için mi çıktılar,yoksa istemeyerek mi çocuk filmine dönüştü bu film?)
  batuhat
  batuhat

  Takip Et! 28 Eleştirisini Oku

  3,5
  13 Eylül 2008 tarihinde eklendi
  Sıradan bir konuya, sıradışı efektler eklenerek ortaya çıkarılmış bir film, efektleri için izlenir..
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top