Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Sevginin Gücü
  Ortalama puan
  4,7
  4480 Puanlama ve 495 Eleştiri
  dağılımı 495 Eleştiri notla
  305 Eleştiri
  137 Eleştiri
  17 Eleştiri
  29 Eleştiri
  2 Eleştiri
  5 Eleştiri
  Sevginin Gücü hakkında görüşlerin ?

  495 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 795 Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  5,0
  2 Haziran 2012 tarihinde eklendi
  Jean Reno denince zaten leon filmi gelir akla izlemeyen kalmamıştır ama kaldıysada ee ne duruyorsun hemen izle :)
  nofear774
  nofear774

  Takip Et! 1 Takipçi 15 Eleştirisini Oku

  5,0
  7 Şubat 2011 tarihinde eklendi
  finali yeter... (sting - shape of my heart) bazıları filmle ilgili yorumlar yapmış ne tam aksiyon ne tam dram diye tabi kendilerince haklılar ordaki durumu anlamak anlayabilene ben bu filmi başkalarına anlatırken aksiyon kelimesini kullanmıyorum bile aksiyon deil bu film psikolojik dramatik harika bi film orda dar görüşlü bi serikatil hayatı boş anlamsız hep aynı demode şeyler acınası haldeki bi zavallı adam var ve hayatına giren bi kız çok ince işlenmiş bi konu aralarındaki ilişki aşk değil sevgi hayatında hiç sevmemiş bi adam o kızı bi farklı seviyo kardeş çocuk ilişkisi deil bi farklı sevgi bu sevgi örneğini ne başka filmde görürsünüz nede gerçek dünyada bu yüzden 10/10 ..
  grübchen
  grübchen

  Takip Et! 5 Takipçi 62 Eleştirisini Oku

  4,0
  31 Mayıs 2012 tarihinde eklendi
  natalie portman'ın en iyi performansı olduğunu düşünüyorum
  robinhood
  robinhood

  Takip Et! 2 Takipçi 54 Eleştirisini Oku

  4,5
  7 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  bu fılmı cok duydum izlemek nasıp oldu sonnunda .. ama bı hayal kırıklıgı yasadım ..leon ve mathılda arasındakı duyguların ask dıye adlandırılmasını (kı oyle yannı ben oyle anladım)ve bunu son derece insanı fılmden soguttugu dusuncesını paylasan arkadaslarla aynnı fıkırdeyım ...fılm oyunculuk yonetmelık bakımından kusursuz .. kı zaten j.reno ve tabıkı v for vandettanın evey sı oynuyor ... ikili arsınnda kı sevgı bıraz daha afarklı sekılde yansıtılabılırdı dıye dusunuyorum ... hele o elbıseyı gıyıp leona ilk ilişkilerden bahsetme sahnesınde neredeyse kusacaktım ... :( bu olmamıs dıyorum .. konu sevgı ama bence yanlış yansıtılmış ... yıne oyunculuk ve yonetmenlık içinde ols 8 verdım ... (her ne kadar bazı sahnelerınde gozumu kapatmak zorunda kalsamda )ızlemek isteyen arkadaslara tavsıye ederım .. sonucta emek var .ve muthıs oyunculuk var ...
  Ali Y.
  Ali Y.

  Takip Et! 20 Takipçi 345 Eleştirisini Oku

  3,5
  18 Temmuz 2014 tarihinde eklendi
  film güzel ama küçük kızın babası yaşındaki adama aşık olması filmi saçmalaştırmış
  Erman Tokatlı
  Erman Tokatlı

  Takip Et! 1 Takipçi 7 Eleştirisini Oku

  3,5
  9 Ağustos 2011 tarihinde eklendi
  Jean Reno nun kendini astigi mükemmel oyunculuk noktasina eristigi filmdir kim ne derse desin bence en iyi oyunculuk çikardi film budur.Natalie Portman 'a zaten denecek pek bir sey yok Natalie candir kandir bitanedir :)
  swirl
  swirl

  Takip Et! 1 Takipçi 7 Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Temmuz 2012 tarihinde eklendi
  Film aksiyon ile dramın ustaca harmanlanmasıyla oluşmuş harika bir film. Daha küçücük yaşına rağmen oyunculuk dersi veren Natalie Portman' lı , kariyerinin en iyi işlerinden birini çıkarmış Jean Reno' lu , Gary Oldman' lı kadrosuyla oscar'a en azından aday gösterilmeliydi (bence en iyi yardımcı erkek oyuncu oscar'ını Gary Oldman almalıydı )
  sinema
  1 ziyaretçi
  1,0
  25 Eylül 2012 tarihinde eklendi
  Aslında duygusallığını sizin içinize basması, işlemesi gereken bir film olması gerekirdi fakat yapmacık, sahte duygularla yapılmış, aptalca bir senaryo, zekasız kurgudan oluşan ucuz birkaç kare parçası olmuş. Bu kadar abartılmasını, çok iyiymiş -hatta başyapıt diyen sinemadan anlamayan kişilerde var- denmesi çok gereksiz. Ruhsuzluk barındıran bir yapım, yüreğinize dokunup içinizi ısıtan sıcak bir film yerine uyduruk bir film çıkmış. Hiçte söylendiği gibi iyi bir film değil. Beklentilerimin hiçbirini karşılayamadı. Başyapıt demek için kör olmak lazım sanırım değil başyapıt, boş zaman filmlerinden ilerisini görmez bu. 10/3
  Demirtas
  Demirtas

  Takip Et! 227 Takipçi 888 Eleştirisini Oku

  5,0
  9 Aralık 2010 tarihinde eklendi
  Jean Reno ve Natalie Portmanın alıp götürdüğü harika bir macera ve dokunaklı bir dram. Baştan sona izlenilesi. Özellkle finaliyle yüreğinizin bir köşesine dokunacak bir başyapıt.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! 1452 Takipçi 1 373 Eleştirisini Oku

  3,5
  21 Nisan 2012 tarihinde eklendi
  iyi bir film fakat abartıldığı kadar değil 3,5/5
  Ekrem Doydu
  Ekrem Doydu

  Takip Et! 118 Takipçi 263 Eleştirisini Oku

  5,0
  21 Haziran 2011 tarihinde eklendi
  Hayatimin filmlerinden biri.. Her izledigimde ilki gibi etkileniyorum..
  ozmenmurat
  ozmenmurat

  Takip Et! 29 Eleştirisini Oku

  4,0
  8 Temmuz 2011 tarihinde eklendi
  Bir insanın nasıl robotlaşabildiğini aynı insanın nasıl sevgiyle normale döndüğünü anlatıyor. 10/8
  blackleyy
  blackleyy

  Takip Et! 2 Takipçi 12 Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Mart 2011 tarihinde eklendi
  this is... from.. mathilda.. boom! olağanüstü, ne söylenebilir ki. insanı derinden etkileyen bir başyapıt.
  ne-desem-ki
  ne-desem-ki

  Takip Et! 1 Takipçi 18 Eleştirisini Oku

  5,0
  2 Haziran 2011 tarihinde eklendi
  Ekşın falan izlemek istiyorsanız eğer bunu izlemeyiin dostlarım keza ilk sahne hariç ekşın filmde yerini gittikçe duygusallığa bırakır.. Mathildanın Leonun evine geldiğinde ağladığı sahnede ben de ağlamış olabilirim.. Tamam olabilirim değil ağladım; ama sen de izle ağlarsın dostooom. Etkileyici bir film, sıkmıyor hiçbir salise boyunca sizi. " Ben artık büyüdüm Leon, yaşlanıyorum. " " Hayat hep böyle zor mu, yoksa sadece çocukken mi? "
  lorenzo-matterhorn
  lorenzo-matterhorn

  Takip Et! 3 Takipçi 27 Eleştirisini Oku

  5,0
  25 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  Jean Reno.. bu adam kusursuz biri.. ve oyunculugu müthiş.. film ise başyapıt.. 10/10
  YusufDogan7
  YusufDogan7

  Takip Et! 1 Takipçi 17 Eleştirisini Oku

  4,5
  13 Ağustos 2019 tarihinde eklendi
  Bir tarafta ailesini sevmeyen ve kötü alışkanlıkarı olan 12 yaşında bir kız, bir tarafta çok yalnız, tek aktivitesi adam öldürüp evde spor yapmak olan cahil olduğu kadar da zeki ve karizmatik olan bir suikastçi. İzledikten sonra yaklaşık 1 gün boyunca etkisinden çıkamadığım, her aklıma geldiğinde "ne filmdi be" diye iç geçirdiğim başyapıttır. Beğenmediğim pek bir tarafı yok. Senaryonun orjinalinde Mathilda'nın aşkına Leon da karşılık veriyor ve sevgili oluyorlar ama kızın ailesi bu senaryoyu reddettikleri için değiştiriliyor. Senaryo değişmeseydi nasıl olurdu merak etmiyor değilim. Sübyancı bir Leon bu kadar karizmatik olurmuydu acaba. Kız 12 değil 22 yaşında gibiydi. Oyunculuklar muhteşemdi. Leon'un kızı eğitme sahneleride çok iyiydi. Kızın, ailesinin ölümü üzerine Leon'un zilini çalıp lütfen aç diye sessizce ağlama sahnesinde heycanım zirve yapmıştı. Güzel bir filmdi izlemenizi tavsiye ederim.
  Ahmet K.
  Ahmet K.

  Takip Et! 18 Eleştirisini Oku

  3,5
  29 Nisan 2014 tarihinde eklendi
  Herkesin çok beğendiği bir film ama ben izlerken o kadar da değil dedim. tamam iyi ama bir alex değil yani.
  Kaan Ünal
  Kaan Ünal

  Takip Et! 8 Eleştirisini Oku

  5,0
  10 Aralık 2011 tarihinde eklendi
  Mükemmel.Sonundaki müzik,zekice sahneler,Stansfield-Gary Oldman sentezi, konusu ve güçlü karakterleri ..
  light
  light

  Takip Et! 10 Eleştirisini Oku

  4,5
  19 Aralık 2011 tarihinde eklendi
  Çok etkileyici bir film. Natalie Portman ve Jean Reno süperdi.Kesinlikle izlenmeli...İzlediğim en iyi filmler arasında diyebilirim.
  Norman Stansfield
  Norman Stansfield

  Takip Et! 1 Takipçi 4 Eleştirisini Oku

  5,0
  1 Temmuz 2011 tarihinde eklendi
  Bu yapım hakkında öyle çok şey yazabilirim ki kitap olur. O yüzden kısa kesmem lazım. Bir kere ağladığım iki filmden birisidir(diğeri = yeşil yol). İzlediğim en iyi film midir karar veremeyeceğim ama izlediğim en sanatsal sahneleri barındıran Luc Besson harikası olduğu kesindir. Oyunculardan sıkça bahseldilmiş, o konuya girmeyeceğim ama Luc Besson abi sen de ne cevher varmış demekten kendimi alamıyorum. Yönetmenlikten çabuk çekilerek kıytırık aksiyon filmlerine senaryo yazman çok yazık oldu gerçekten. Tüm bu övgülerim Eric Serra içinde geçerlidir. Nitekim hiç abartmıyorum; filmin % 50 si Eric Serra nın hakkıdır. Muhteşem melodilerine hayranım. Son olarak Natalie Portman a değineyim. Sen ne kadar tatlı, munis bir şeymişsin yahu. Küçükken ayrı bir havan şimdi ayrı bir havan var. Az yazalım dedik ama döktürmüşüm görüyorumki... buradan da anlayabilirsiniz hayatımın filmi olduğunu.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top