Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Hayat Çizgisi Suriye'den Etkileyici Kareler!
  2 Kas 2016 - 12:30
  facebook Tweet

  Hayat Çizgisi Suriye Perşembe akşamı TRT ekranlarında yayınlanacak.

  1. +

  TRT Ev Sineması geri dönüyor! Yönetmen koltuğunda Caner Erzincan'ın oturduğu dram yapımı Hayat Çizgisi Suriye'den çarpıcı kareler burada!

  Senaryosunu Murat OnurSeçil Kahveci ve Serhat Kahveci'nin yazdığı film hem savaşı hem dramı hem de aşkı içeriyor. Filmin başrollerinde Erkan MeriçMehrnoush EsmaeilpourMustafa Güray Gök ve Emre Koç yer alırken, filmin kadrosunda Ali SürmeliÜmit AcarSelahattin TaşdöğenŞennur NogaylarGüzide Arslan ve Sinem Arıman bulunuyor.

  İstanbul’da ünlü bir hastane zincirinin tek veliahtı olan Doğan aynı zamanda başarılı bir cerrah olarak kendine iyi bir kariyer kurmuştur. Doğan'ın en büyük sorunları ise babasıyla yaşadığı etik problemler ve nişanlısıyla kötü giden ilişkisidir. Bu iki etken Doğan için artık dayanılmayacak bir hal almıştır. Tam bu sırada Dışişleri Bakanlığı'ndan kendisine bir teklif gelir. Özel bir hastanın ameliyatı için gizlice Gaziantep’e gitmesi gerekmektedir. Hayatından bunalmış olan Doğan'a bu teklif cazip gelir ve kabul eder. Ameliyat için gittiği hastanede Suriyeli mültecilere de sağlık desteği verilmektedir. Doğan bütün hayatını değiştirecek insanlarla orada tanışacaktır. Bu insanların arasından hastanenin çevirmeni Ayşe onda derin izler bırakacaktır...
  Hayat Çizgisi Suriye 3 Kasım Cuma akşamı saat 23:00'da TRT ekranlarında seyircilerle buluşacak!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top