Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Sense8’in Kamera Arkası Videosu Yayınlandı
  26 May 2018 - 13:45
  facebook Tweet

  Final bölümünün kamera arkasına bakış…

  1. +

  Netflix orijinali Sense8, 8 Haziran’da prömiyer yapmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen final bölümüne doğru ilerlerken diziden eğlenceli bir kamera arkası videosu yayınlandı.

  Farklı dünyalara ait ancak zihin düzeyinde birbirine bağlı sekiz karakterin hikayesini ele alan Sense8 Wachowski Kardeşler, Grant Hill ve J. Michael Straczynski’nin imzasını taşıyor.

  Sense8’in başlıca rollerinde Toby Onwumere, Tina Desai, Miguel Angel Silvestre, Jamie Clayton, Tuppence Middleton, Donna Bae, Brian J. Wright, Max Riemel ve Terrence Mann yer alıyor.

  Netflix'te iki sezon boyunca izleyiciyle buluşan ve platformun fenomen yapımlarından birine dönüşen dizi, 8 Haziran’da yayınlanacak özel bölümün ardından izleyicisine veda edecek. Hayranların baskıları sayesinde çekilen veda bölümü iki saatten oluşacak.

  Dizinin özel final bölümünü, serinin yaratıcısı Lana Wachowski geçtiğimiz yıl Twitter hesabından yayınlandığı bir mektupla duyurmuştu. Wachowski, “Hayatımda hiçbir proje için bu kadar çalışmadım, bu yüzden Sense8’in iptal kararı beni kahretti. Benim ve Netflix’in (inanın bana, onlar da diziyi sizin sevdiğiniz kadar çok seviyordu fakat yığınla sorun çıktı) size verecek güzel bir haberimiz var." sözleriyle müjdeyi vermişti.

   

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top