Filmleri oyla!
Beyazperdem
  DC Dizilerinin Yayınlanacağı Platform Geliyor!
  30 Ağu 2018 - 11:18
  facebook Tweet

  DC’nin ‘Titans’ ve ‘Young Justice’ dizilerinden ilk güncellemeler de geldi

  Titans
  1. Titans +

  DC Entertainment, merakla beklenen içerik platformunun ne zaman açılacağını açıkladı. DC Universe adını taşıyan site “Batman Day” olarak bilinen 15 Eylül’de başlayacak ve DC de Netflix, Hulu ve Amazon gibi devlerin arasına katılacak.

  Şirket, DC Universe’ün ilk orijinal içeriği olan Titans’ın prömiyer tarihini de açıkladı. Buna göre, 12 bölümden oluşan dizi 12 Ekim’de prömiyer yapacak; yeni bölümler haftalık olarak izleyici karşısına çıkacak. Titans, dünyanın çeşitli yerlerinden toplanan bir grup gencin süper kahramanlığa giden yolculuğunu konu ediniyor. Dizide Robin/Dick Grayson, Hawk/Hank Hall ve Dove/Dawn Granger gibi DC karakterleriyle karşılaşacağız.

  Basın toplantısı esnasında DC evrenine ait bir başka yapım olan Young Justice: Outsiders’tan yeni bir klip de yayınlandı.

   

  Platformda gösterime girecek DC dizileri arasında Doom Patrol da yer alıyor. Prömiyer tarihi henüz açıklanmayan dizi ünlü Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Dr. Niles Caulder karakterlerinin maceralarını işleyecek.

  DC Universe platformu, orijinal dizilerin yanı sıra klasikleşmiş DC dizilerine ve filmlerine, dijital çizgi roman kitaplara, son dakika haberlerine ve geniş bir DC ansiklopedisine de ev sahipliği yapacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top