Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Bilim Kurgu-Dram Dizisi "Raising Dion"dan İlk Görseller!
  17 Ağu 2019 - 00:00
  facebook Tweet

  Bilim kurgu türündeki "Raising Dion" dizisinden ilk görseller yayınlandı.

  Bilim Kurgu-Dram Dizisi "Raising Dion"dan İlk Görseller!
  1. Bilim Kurgu-Dram Dizisi "Raising Dion"dan İlk Görseller! +

  Netflix'in bilim kurgu temelli aile drama dizisi Raising Dion'dan ilk görüntüler geldi. Jason Ritter, Michael B. Jordan, Alisha Wainwright ve Ja’Siah Young başrollü diziden gelen ilk görüntüler oldukça etkileyici görünüyor.

  "Raising Dion", kocasının ölümünün ardından oğluyla bir başına kalan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Nicole, eşinin ölümün ardından oğlu Dion ile bir başına kalan genç bir kadındır. Bir yandan eşinin yokluğu ile başa çıkmaya çalışan Nicole, bir yandan da oğlunu tek başına yetiştirebilmeye çalışır. Bir gün Nicole, oğlu Dion’un bir takım süper güçlere sahip olduğunu keşfeder. Nicole, bu sıra dışı olay karşısında ne yapacağını bilemez. Oğlundaki güçlerin açığa çıkmasının ona zarar vereceğini düşünen Nicole, bu güçleri gizlemeye karar verir...

  Dizinin oyuncularından Michael B. Jordan, Dennis Liu'nun aynı isimli çizgi romanından uyarlanan dizinin yapımcıları arasında da yer alıyor. Yapımını Super Spring Productions'ın üstlendiği dizinin yaratıcılığını ise Carol Barbee üstleniyor. Dizinin uygulayıcı yapımcıları arasında ayrıca Kenny Goodman, Kim Roth, Dennis Liu, Michael Green ve Charles D. King yer alıyor. Dizinin pilot bölümüyle birlikçe birden çok bölümününde yönetmenlik yapan isim ise Seith Mann.

  Bilim kurgu dizisi 4 Ekim tarihinde Netflix üzerinden seyircilerinin karşısına çıkacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top