Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Netflix'ten Atiye İçin Görkemli Gala!
  18 Ara 2019 - 11:53
  facebook Tweet

  Netflix'in yeni orijinal yerli dizisi Atiye için gala düzenlendi..

  Atiye Gala
  1. Atiye Gala +
  Atiye Gala
  Devamı...
  Beren Saat'in başrolünde olduğu Netflix orijinal yerli dizisi Atiye için görkemli ve yoğun katılımlı bir gala gerçekleştirildi. Beykoz Kundura Fabrikası'ında gerçekleştirilen geceye dizi ekibi, davetliler ve ünlü isimler katılırken, çeşitli etkinlikler konukların hizmetine sunuldu. 

  Düzenlenen gala gecesinde ekip ve konuklar dizinin ilk bölümünü izlediler. Gösterim öncesi ve sonrasında farklı etkinlikler düzenlendi ve organizasyon, tam bir şölene dönüştü. Düzenlenen geceye, Hazar Ergüçlü, Elçin Sangu, Burcu Biricik, Ezgi Mola, Boran Kuzum, Efecan Şenolsun, Alina Boz, Pınar Deniz, Abdullah Oğuz, Muzaffer Yıldırım, Beste Kökdemir, Bihter-Selim Bayraktar, Emre Yetkin, Esra Değirmencioğlu, Cansu TosunMehmet Kurtuluş ve Pınar Deniz gibi, sanat ve moda dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

  Davetliler, geceye Maksut Aşkar'ın gastronomik deneyimini yaşayarak başladı. Daha sonra Atiye'nin ilk bölümü izlendi ve arkasından Mercan Dede'nin mistik perfromansı kendilerini karşıladı. Gecenin sürprizi ise Kenan Doğulu'dan geldi. Doğulu, 20 kişilik ekibi ve özel hazırlanılan şovuyla Susma adlı şarkısını seslendirdi ve galaya güzel bir final gerçekleştirdi.

  Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinde Netflix Türkiye ve tüm dünyada yayında olacak.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top