Filmleri oyla!
Beyazperdem
  WandaVision'dan Kamera Arkası Görselleri!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 15 Mar 2021 - 14:41
  facebook Tweet

  WandaVision'ın arkaplanında neler oldu?

  WandaVision Kamera Arkası
  1. WandaVision Kamera Arkası +
  Wanda Maximoff, Scarlet Witch'e dönüştükten sonra...
  Devamı...

  WandaVision dizisi geçtiğimiz haftalarda 9. bölümüyle birlikte sona erdi. İzleyenler aşırı beğenenler ve aptalca bulanlar olarak ikiye ayıran diziden yeni kamera arkası görselleri paylaşıldı. Twitter hesabı üzerinden paylaşılan kamera arkası görsellerinde dizinin dört ana kahramanını canlandıran Elizabeth Olsen, Paul BettanyTeyonah Parris ve Kathryn Hahn'ı görüyoruz. (Spoiler içerir.)

  Marvel Stüdyoları, Marvel Studios' Assembled dizisi altında WandaVision'ın nasıl çekildiğini anlatan uzun bir bölüm yayınlandığını resmi olarak duyurmuştu. Bölümden bir de teaser yayınlanmıştı. Bölümde oyuncuların röportajlarına, görsel efektsiz görüntülere ve setteki çalışmalara yer verilecek. Şimdi ise bu bölümden kamera arkası görselleri paylaşıldı.

  Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evresine geçiş yapmamızı sağlayan WandaVision, Wanda Maximoff'un Scarlet Witch'e dönüşümünü sonunda gösterdi. Marvel'ın en güçlü kahramanlarından biri olan Scarlet Witch'i Doctor Strange'e eşlik ederken Doctor Strange In The Multiverse of Madness'ta izleyeceğiz. WandaVision'da Scarlet Witch'in kaderinde dünyayı yok etmek olduğunu öğrenmiştik. Bu durumda Doctor Strange 2'de Wanda'yı kötü kahraman olarak görebiliriz. Dizinin sonunda Wanda'nın lanetlenmiş bir büyü kitabı olan The Darkhold'u okuduğuna tanık olmuştuk.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top