Filmleri oyla!
Beyazperdem
  En Dikkat Çeken Kareleriyle Johnny Depp!
  9 Eki 2014 - 16:00
  facebook Tweet

  Bu hafta Evrim/Transcendence filmiyle sinemalara misafir olmaya hazırlanan Johnny Depp'in en dikkat çeken fotoğraflarını sizin için derledik.

  1. +

  Birbirinden zıt, renkli karakterlerle beyazperdede karşımıza çıkan 51 yaşındaki yakışıklı aktör Johnny Depp bu hafta sinemalarda Evrim filmiyle yerini alacak.

  Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi, Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti ve Düşler Ülkesi filmleriyle En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülüne aday olarak gösterilse de, ödülü kazanamadı. Yakışıklı aktör 2007 yılında rol aldığı Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi filmindeki rolüyle Altın Küre'de En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

  12 yaşında gitar çalmaya başlayan Johny Depp, ilerleyen yıllarda The Kids adlı müzik grubunda çalmaya başladı. 1983 yılında ilk evliliğini yapan aktör, karısı Lori Anne Allison sayesinde Nicolas Cage ile tanıştı ve bu sayede Elm Sokağı Kabusu filminde ilk defa rol aldı.

  1986 yılında boşanan aktör dönemin ünlü mankenleriyle sansasyonel ilişkilerle gündeme geldi. 90'lı yıllarda Sulugöz, Amerikan Rüyası, Ed Wood, Don Juan DeMarco ve Hayalet Süvari gibi filmlerle ününe ün katan oyuncu, 1998 yılında kendisi gibi oyuncu ve müzisyen olan Vanessa Paradis ile evlendi. Bu evliliğinden iki çocuğu olan Depp'in evliliği 2012 yılında sona erdi.

  Son dönemde Liseli Polisler, Karanlık Gölgeler, Maskeli Süvari gibi filmlerde boy gösteren aktör, bu hafta ülkemizde vizyona girecek olan Evrim filmiyle bir kez daha karşımızda olacak...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top