Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Vay Başıma Gelenler 2.5" Vizyonda!
  19 Ara 2014 - 08:30
  facebook Tweet

  Semra Dündar'ın yönetmenliğini üstlendiği film bugünden itibaren sinemalarda. Filmden karakter posterlerini galerimizde görüntüleyebilirsiniz!

  1. +
  Devamı...

  İlk filmi Vay Başıma Gelenler'den sonra seriye Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk ile devam eden yönetmen Semra Dündar komedinin dozunu arttırarak yoluna devam ediyor. Yönetmenin ikinci uzun metrajlı filminin galası davetlilerin akınına uğramış ve izleyicilerden olumlu eleştiriler almıştı. Bugünden itibaren Türkiye genelinde vizyona giren filmin başrollerini; bir dönem Ali Desidero olarak tanıdığımız Yıldırım Memişoğlu, Bülent Çolak ve Fatma Toptaş paylaşırken onlara, Çiğdem Tunç, Metin Zakoğlu, Dilek Serbest, Volkan Keskin, Esra Sönmezler ve Mustafa Şen eşlik ediyor.

  Rol aldığı erotik filmler sayesinde hayatını kazanan Kerim'in, en yakın arkadaşı Basit'ten başka pek kimsesi yoktur. Karın tokluğuna çalışan Kerim'in varlığından haberi olmadığı babası ortaya çıkınca bir anda hayatı değişir. Bir hayli zengin olan baba, ölüm döşeğindeyken oğlunu görmek ister. Kerim en yakın dostu Basit'i de alarak babasının yaşadığı lüks malikanenin yolunu tutar ve burada üvey annesi Peri ile üvey kardeşleri Rüya ve Arif ile tanışır. Birbirinden nefret eden ilginç bir ailenin içine düşen adam, gördükleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Kerim asıl şoku, babasının gizli bir tarikatın başkanı olduğunu öğrendiğinde yaşar...

  Filmin Türkiye çapındaki seansları için tıklayın!

   

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top