Filmleri oyla!
Beyazperdem
  52. Uluslararası Antalya Film Festivali Yarıladı!
  2 Ara 2015 - 10:45
  facebook Tweet

  Türkiye'nin sanat kalbi Antalya Film Festivali devam ediyor!

  52. Uluslararası Antalya Film Festivali Yarıladı!
  1. 52. Uluslararası Antalya Film Festivali Yarıladı! +
  Festivalde dün en ilgi çeken etkinliklerden biri şüphesiz onur konukları arasında yer alan dünya çapındaki oyuncu Kathleen Turner‘ın AKM Perge Salonu’ndaki masterclass etkinliğiydi. Yüksek enerjisi ve yıllar geçse de güzelliği ile halen herkesi büyüleyen Turner, deneyimlerini paylaşmakla kalmadı gençlere hayat dersleri de verdi.
  Devamı...

  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen 52. Uluslararası Antalya Film Festivali, bugün itibariyle haftayı da yarılarken yarışmalı filmlerin gösterimleri ve ardından gerçekleştirilen etkinlikler de tüm hızıyla sürüyor.

  Festivalde 2 Aralık Çarşamba Programı
  • Ulusal Yarışma filmlerinden “Saklı”nın AKM’de 12:00’deki gösteriminin ardından film ekibi söyleşiye katılacak.
  • Nuri Bilge Ceylan’ın “İklimler” filmindeki çalışmasıyla En İyi Kurgu dalına Altın Portakal ödülünün sahibi olan usta kurgucu Ayhan Günersel’in, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’ndeki söyleşisi, 14:00’te başlayacak.
  • Ulusal Yarışma Dışı Seçki’de yar alan “91.1” filmini ekibi, Migros AVM Salon 2’de saat 15:00’teki gösterimin ardından seyircilerin sorularını cevaplayacak.
  • Uluslararası Yarışma filmlerinden “Kayıp Kızlar/ Girls Lost” ekibi, filmin saat 15:30’da AKM’deki gösteriminden sonra seyircilerle söyleşiye katılacak.
  • “Çirok” ve “Kayıp Zamanlar” belgesellerinin ekipleri, 17:15’te Migros AVM Salon 8’deki gösterimin ardından soruları cevaplayacak. 
  • Ulusal Yarışma’da yer alan, belgesel “Artık Hayallerim Var” ekibi, 18:00’deki gösterimin ardından seyircilerin sorularını cevaplamak için AKM Perge Salonu’nda olacak.
  • Festivalin hem Ulusal Yarışma hem de Uluslararası Yarışma bölümlerinde yarışan “Rüzgarın Hatıraları” filminin 21:30’da AKM’deki gösteriminin ardından ekip, Perge Salonu’nda seyircilerin sorularını cevaplayacak.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top