Beyazperdem
Antalya Film Festivali Devam Ediyor!
4 Ara 2015 - 13:30
facebook Tweet G+Google

Festival seyircilerin yoğun ilgisiyle sürüyor.

52. Uluslararası Antalya Film Festivali
52. Uluslararası Antalya Film Festivali +
Uluslararası Yarışma’nın ilgi çekici filmlerinden Bridgend”in yapımcısı Yapımcı Michel Schønnemann gecenin ilerleyen saatleri olmasına rağmen merakla bekleyen bir seyirci kitlesinin sorularını cevapladı.
Devamı...
1/7

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen 52. Uluslararası Antalya Film Festivali film gösterimleri ve film ekiplerinin gösterim sonrası katıldığı söyleşilerle birlikte sürüyor.

Festivalde 4 Aralık Cuma Programı

  • “Miriam”, “Sleeper Cell” ve “Kings”in yazarlarından ve yapımcı kimliği de bulunan Kamran Paşa, 10:30- 13:30 arası AKM Perge Salonu’nda bir masterclass verecek.

  • Antalya Sinema Derneği ve Dokuz Eylül Üniversitesi öğretim üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilecek “120. Yılında Sinema” paneli, 14:00’te, Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’nde

  • Ulusal Yarışma filmlerinden “Sarmaşık”ın söyleşisi, AKM Perge Salonu’nda 14:00’te başlayacak.
    (Tolga Karaçelik, Nadir Sarıbacak, Özgür Emre Yıldırım, Hakan Karsak, Kadir Çermik, Osman Alkaş, Seyithan Öztürk, Bilge Elif Turhan, Harika Uygur)

  • Antalya Film Festivali afişlerine imza atan, 70x100 ajansı kurucu ve yaratıcı direktörü Emre Erdem’in “Bizim Afiş Farklı Olsun” başlıklı söyleşisi, 14:00’te, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde.

  • Uluslararası Yarışma’da yer alan “Yeminli Bakire/ Sworn Virgin” söyleşisi, 15:30’daki gösterimin ardından AKM Perge Salonu’nda gerçekleştirilecek (Ilire Vinca Celaj)

  • Ulusal Yarışma bölümündeki “Kümes” filminin ekibi, saat 20:00’de AKM Perge Salonu’nda seyircilerin sorularını cevaplayacak. (Ufuk Bayraktar, Hasibe Eren, Selen Domaç, Ali Adnan Ögür, Atilla Çelik, İzlem Genç)

  • Uluslararası Yarışma’daki “Idol”’ın söyleşisi, gösterimin ardından 23:15’te AKM Perge Salonu’nda olacak. (Hani Ebu Esed, Amira Diab, Ahmet el-Roh)

  • Uluslararası Yarışma filmlerinden “Kuşatılmış/ Enclave” ekibi, 21:00’deki gösterimin ardından Migros AVM Salon 6’da seyircilerin sorularını cevaplayacak. (Jesenka Jasniger, Denis Muriç, Nenat Pirnat)

  • Belgesel Seçkisi’nde yer alan “Ah Yalan Dünyada” ve “Zerk” filmlerinin söyleşisi, Migros AVM Salon 8’de 17:15’teki gösterimin ardından gerçekleştirilecek. (Atalay Taşdiken, Hacı Mehmet Duranoğlu, İnan Erbil)

  • Ulusal Yarışma Dışı Seçki’deki “Vicdan Ağacı”nın söyleşisi, 21:00’de Migros AVM Salon 2’deki gösterimin ardından başlayacak. (Olgun Özdemir, Şerafettin Kaya, Talip Karamahmutoğlu, Seral Karamahmutoğlu)

  • Geceyarısı Gösterimleri’nden “Baskın” filminin ekibi, 23:15’te Migros AVM Salon 6’daki gösterimin ardından başlayacak. (Can Evrenol, Ergun Kuyucu, Mehmet Cerrahoğlu, Görkem Kasal)
facebook Tweet G+Google
Benzer Haberler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
Foto galeriler
En İyi 5 Filmi ile Park Chan-Wook!
HABERLER - Sanatçılar
23 Ağustos 2017 Çarşamba
En İyi 5 Filmi ile Park Chan-Wook!
Beyaz Perdenin En Şanssız Karakterleri!
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
23 Ağustos 2017 Çarşamba
Beyaz Perdenin En Şanssız Karakterleri!
Gwyneth Paltrow "Pepper Potts" Rolü İçin Geri Dönüyor!
HABERLER - Gündemdeki Filmler
23 Ağustos 2017 Çarşamba
Gwyneth Paltrow "Pepper Potts" Rolü İçin Geri Dönüyor!
Çocukların Başrolde Yer Aldığı Mükemmel Filmler
HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
20 Ağustos 2017 Pazar
Çocukların Başrolde Yer Aldığı Mükemmel Filmler
Film foto galerileri
Back to Top