Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Adrien Brody'den 5 Unutulmaz Performans!
  15 Nis 2016 - 11:20
  facebook Tweet

  Adrien Brody'nin unutulmaz 5 performansını sizler için bir araya getirdik!

  #1
  1. #1 +

  Piyanist - Wladyslaw Szpilman

  Piyanist En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar alan Adrien Brody'nin de filmografisinin halen en güçlü işlerinden biri. Roman Polanski’nin üç Oscar kazanan filmi İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan gerçek bir dramı konu alıyor. Polonya’lı ünlü piyanist Wladyslaw Szpilman’ın anılarını anlattığı aynı isimli kitaptan sinemaya uyarlanan film, Nazi işgali altındaki Polonya’da yaşamanın imkansızlaştırıldığı bir dönemde, bir şekilde esir kampına gitmekten kurtulan ünlü piyanistin Varşova’nın kenar mahallelerindeki hayatta kalma mücadelesine odaklanmakta... 

  Devamı...

  Piyanist filmi ile En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar alan Adrien Brody 2015 yılında ikisi kısa film olmak üzere altı filmde birden yer aldı. Bugün vizyona giren Ölüm Treni ile birlikte tekrar sinemaseverlerle bir araya geliyor. Ölüm Treni'nin konusu ise kısaca şu şekilde: psikolog Peter trajik bir kazada küçük kızını kaybetmiştir. Acı ve suçluluk duygusu ile baş etmeye çalışan Peter, hastalarında karanlık duygular ve tuhaflıklar fark etmeye başlar. Parçaları birleştirince hastalarının 20 sene önce aynı gün ölmüş olan insanların hayaletleri olduğunu fark eder. Bu korkunç gerçek, Peter’ı geçmişte saklı kalmış sırları çözmek üzere sürprizlerle dolu bir yolculuğa sürükleyecektir. 

  Michael Petroni’nin yazıp yönettiği filmde Adam Brody’ye Jurassic Park’ın yıldızı Sam Neill, Robin McLeavy, Bruce Spence, Jenni Baird, Bruce Spence eşlik ediyor.

  Bu galerimizde sizler için Adrien Brody'nin en iyi 5 oyunculuk performansını bir araya getirdik. Keyifli Seyirler!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top