Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Tolga Çevik Bizans’a Karşı!
  22 Kas 2016 - 11:00
  facebook Tweet

  Tolga Çevik Sen Benim HerŞeyimsin’de Bizans’a karşı kılıç kuşandı!

  #1
  1. #1 +

  2013 yılında gösterime giren ve Çocuk Büyütme Rehberi adıyla dilimize çevrilen “Instructions Not Included” isimli Meksika yapımdan uyarlanan Sen Benim Herşeyimsin filminin başrol oyuncusu Tolga Çevik, bu defa Bizans’a kılıç kuşandı!

  Hiç hesapta yokken kendini baba olarak bulan Sedat’ın, şans eseri keşfedilerek başarılı bir dublör olmasıyla gelişen hayatını anlatan filmde, Sedat'ın Çevik Malazgit Medyan Muharebesi’nde yer alan bir asker kılığında, Bizans’ı alt etmek için savaşa giren bir rolün dublörlüğünü yaptığı sahneler izleyenleri güldürecek.

  Filmde Tolga Çevik çocukları Tuna Çevik ve Tan Çevik ile beraber rol alıyor. Tuna Çevik, hayatındaki korkularından hep kaçan Sedat isimli bir karaktere hayat veren Tolga Çevik’in kızı Duygu rolünde karşımıza çıkacak; Tan Çevik ise babası Tolga Çevik’in filmdeki çocukluk halini canlandırıyor. Melis Birkan, babasıyla uzun yıllar Duygu’yu baş başa bırakan anne rolünde karşımıza çıkarken, Cengiz Bozkurt ise Sedat’a İstanbul’da dublörlük işleri ayarlayan yapımcı rolünü üstleniyor.

  Sen Benim Herşeyimsin 9 Aralık'ta vizyona giriyor!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top