Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Darth Vader Hiç Olmadığı Kadar Korkutucu!
  22 Kas 2016 - 15:15
  facebook Tweet

  Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi'nden fotoğraflar gelmeye devam ediyor.

  #1
  1. #1 +

  Dünyanın en sevilen fantastik - bilimkurgu serisi Star Wars'un spin-off projesi Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filminin Entertainment Weekly tarafından yayınlanan fotoğraflarında karanlık lord Dart Vader, diğer Star Wars filmlerine göre çok daha güçlü ve korkunç görünüyor!

  Aynı gazeteye konuşan filmin yönetmeni Gareth Edwards, "Filmde çok fazla gerilim varmış gibi görünse de bunu hissetmek neredeyse imkansız. Çünkü film size büyüdüğünüzü ve en rahat hissettiğiniz zamanlarınızı hatırlatıyor. Sık sık sola bakıp Stormtrooper'ı görüyorsunuz ama gözünüz korkmuyor. Çünkü sağa bakıp X-Wing'i görüyorsunuz ve evde hissediyorsunuz" dedi.

  Revenge of the Sith ile A New Hope filmlerinin arasındaki bir tarihte geçen filmin başrolündeki asi karakter Jyn Erso, Cehennem filminin güzel doktoru Felicity Jones tarafından canlandırılırken, filmin kadrosunda ise Donnie YenBen MendelsohnDiego LunaMads Mikkelsen ve Forest Whitaker gibi başarılı isimler yer alıyor.

  Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, Star Wars: A New Hope filminin hikayesinden öncesini konu ediniyor. Bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız gibi görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatan film ülkemizde 14 Aralık 2016'da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top