Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yeni Wolverine'imiz Kim Olmalı?
  6 Mar 2017 - 09:45
  facebook Tweet

  Hugh Jackman'ın ayak izlerinden kim gidebilir?

  Yeni Wolverine'imiz Kim Olmalı?
  1. Yeni Wolverine'imiz Kim Olmalı? +
  Devamı...

  Logan: Wolverine'in vizyona girmesiyle birlikte beklenen son Wolverine halkası da gelmiş oldu. Wolverine'i son kez canlandırdığı açıklayan Hugh Jackman'ın ardından tıpkı Han Solo ve James Bond gibi ikonik rollerin yeniden seçimlerinde başlanan panik başladı! Jackman'ın yerini kim doldurabilir? Eğer başka bir oyuncu daha bu ikonik mutanta hayat verecek ise bu kim olabilir?

  Elbette cevaplar Wolverine'in hangi çağının filme çekileceğine göre de değişir ancak olur da Wolverine'in gençlik yıllarını ele alan bir film yapılırsa hangi ünlü yıldızların yakışabileceğini derledik!

  Bu önerilerden en önemlisi elbette Jackman'ın kendisinden gelen! Rolünün başkası tarafından canlandırılmasına nasıl bakacağı sorusuna cevap veren oyuncu, "Sanırım bu konuda içim rahat olur. Umarım başka oyuncular da bu rolü canlandırır. Belki Shah Rukh Khan canlandırabilir" demişti.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Batin
   Joe ManganielloWolverine Uyan Bir Oyuncu
  • Abdullah Borazan
   Hugh Jackman'da biraz uzundu yani 1.90'ın üstünde ama ona rağmen role cuk oturdu. yani potansiyeli itibari ile yüz yapısı wolverine karakterine yakışıyordu. bu yeni oyunculardan en çok yakışanları Tom Hardy ama onunda yaşı geçti yani 3-4 yılda bir film yapılıyor zaten en fazla iki film oynar ondan sonra çöker yaşlanır. Penn Badgley en iyisi olacaktır hem genç hem yüz yapısı itibari ile role uygun. biraz sempatik duruyor biraz da cılız ama sağlam bir vücut yaparsa role tam uyar.
  • Abdullah Borazan
   Üç tane adayım var bu konuda, biri Tom Hardy ama biraz yaşlandı açıkçası biraz zor görünüyor. ikincisi Penn Badgley ki en iyisi bu olur, biraz vücut yaparsa role yakışacaktır. Üçüncüsü de Jared Padelecki ama o da çok genç sayılmaz, en iyisi Penn Badgley olsun.
  Yorumları göster
  Back to Top