Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Scarlett Johansson'lı "Rough Night"tan Yeni Kare ve Posterler!
  8 Mar 2017 - 10:10
  facebook Tweet

  Scarlett Johansson başrollü +18 komediden yeni görüntüler geldi.

  1. +

  Ghostbusters'la seyircilerin karşısına çıkacak olan Kate McKinnon22 Jump Street'in yıldızı Jillian BellBroad City'den tanıdığımız Ilana Glazer ve Uyumsuz serisinin Christina'sı Zoe KravitzModern Family'nin yıldızı Ty Burrell  ve Altın Küre adayı oyuncu Demi Moore'u kadrosunda bulunduran +18 komedi Rough Night'tan (eski ismiyle Rock That Body) karakter posterleri ve yeni kare People aracılığıyla geldi.

  Başrolüne deneyselden bilim kurguya, romantik komediden tarihi drama pek çok tür filmde boy gösteren Hollywood'un güzel yıldızı Scarlett Johansson'ı oturtan filmden gelen ilk karede Johansson'ın canlandırdığı gelin karakterinin bekarlığa veda partisinden bir anı görüyoruz. Yüzler güldüğüne göre henüz filmin ana trajedisi yaşanmamış!

  Çekilemeyen en iyi senaryoların değerlendirildiği Black List'e giren film, çılgın bir bekarlığa veda partisi veren bir grup kız arkadaşı konu alıyor. Kiraladıkları villada eğlenen karakterlerimiz bir kaza sonucu çağırdıkları erkek striptizciyi öldürüyorlar...

  Paul W. Downs ve Lucia Aniello'nun yaratıcı kadroyu üstlendiği filmde Down aynı zamanda filmin oyuncusu, Aniello da yönetmeni olacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top