Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Cem Gelinoğlu "Şansımı Seveyim" İçin Köprüde!
  7 Ağu 2017 - 10:23
  facebook Tweet

  "Şansımı Seveyim" 25 Ağustos'ta sinemalarda!

  2. +

  Başrollerde Vine fenomeni Cem GelinoğluGökhan KıraçZeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer’in yer aldığı yepyeni yerli komedi filmi Şansımı Seveyim setinde tehlikeli anlar yaşandı. Rolü için köprüye çıkan Gelinoğlu 2 saat süreyle 30 metre yükseklikteki köprünün korkuluklarında özel güvenlik kemeri takılarak asılı halde bekledi.

  Büyüdüğü mahalleye geri dönen Sebahattin sakarlıklarıyla nam salmış ve şanssızlığıyla bilinen bir adamdır. Bu sebeple de gelişi mahalleli tarafından pek de hoş karşılanmaz, zira mahalleli Sebahattin'in şanssızlıkları mıknatıs gibi çektiğinin bilincindedir. Sebahattin'in bahtsızlığı yetmezmiş gibi, bir de yıllar önce ah'ını aldığı Durmuş'un kız kardeşi Yaprak'a aşık olur. Yaprak'ın Sebahattin'i kabul etmesinin tek yolu, Sebahattin'in kendisini Durmuş'a affettirmesidir. Ancak bahtsızlığı bu konuda büyük engeller yaratacaktır...

  Çekimleri İstanbul'un farklı noktalarında gerçekleştirilen komedi filminin yönetmen koltuğunu Ender Mıhlar üstleniyor. Filmin senaryosunu Ferhat Ergün'ün üstlenirken, yapımının görüntü yönetmenliğini ise Ümit Çakmaksoy yapıyor. Çekimleri 1 ay sürede tamamlanan film 25 Ağustos'ta sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top