Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Sorry to Bother You"dan Renkli Karakter Posterleri!
  13 Mar 2018 - 12:51
  facebook Tweet

  "Sorry to Bother You"nun zengin kadrosu karakter posterlerinde!

  1. +

  Bol yıldızlı fantastik komedi Sorry to Bother You'da kimler var? Boots Riley tarafından yazılan ve yönetilen "Sorry to Bother You"dan rengarenk karakter posterleri yayınlandı. Posterlerin sloganı ise "Kader seni çağırıyor" idi.

  “Kısa Dönem 12” ve “Kapan” filmlerinde boy gösteren Lakeith Stanfield’ın başrolünü üstlendiği fantastik komedi filminin bol yıldızlı kadrosunda Altın Küre adayı Armie Hammer, emektar oyuncu Danny Glover, Thor: Ragnarok'un Valkyrie'si Tessa Thompson, Emmy ödüllü oyuncular Patton Oswalt ve David Cross, Oscar ödüllü Tom Woodruff Jr. gibi isimler yer alıyor. 

  Prömiyerini Sundance Film Festivali'nde gerçekleştiren, ardından South by Southwest Film Festivali’nde gösterilen fantastik komedi filmi, telepazarlamacı Cassius Green'e odaklanıyor. Oakland'ın alternatif bir günümüz versiyonunda geçen filmde Cassius Green, hayatını kökünden değiştirecek bir keşif yapar. Profesyonel başarıya ulaşmasını sağlayan büyülü bir anahtar elde eder. Ancak bu hayat değiştiren şans, onu ürkütücü bir evrene sürükleyecektir.

  Boots Riley'nin ilk yönetmenlik denemesi olan "Sorry to Bother You", 6 Temmuz'da Amerika'da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Şelale Gürbüz
   konusu tam net değil ama eğlenceli bir filme benziyor
  Yorumları göster
  Back to Top