Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Devam Halkası İstemediğimiz Müthiş Filmler!
  29 Ağu 2018 - 12:25
  facebook Tweet

  Devam halkalarıyla uzatılmaması gereken müthiş filmler burada!

  Devam Halkası İstemediğimiz Müthiş Filmler!
  1. Devam Halkası İstemediğimiz Müthiş Filmler! +
  Tatmin edici sonuyla herkesi mest eden Oscar ödüllü Kapan'ın devam filmi olması sadece ticari bir adım olacaktır. Kendi içindeki bütünlüğü korumak adına hikayenin burada bitmesi doğru olacaktır.
  Devamı...

  Kimi filmler gerçekten seyircisinde iz bırakır. Başından sonuna o kadar doğru bir aralığı kapsayıp o kadar etkili bir biçimde sunar ki, seyircisinin damağında adeta bir tat bırakır. Bu filmlerin bazılarının etkisini gişedeki başarılarından da anlayabilirsiniz. Ancak günümüzde ne yazık ki bir filmin beğenilmesi demek, ticari başarı sağlaması ve bunun sonucu olarak da "altın yumurtlayan kaz" olarak görülüp sömürülmeye başlanması demek. 

  Sevdiğimiz filmlerin devam etmesi elbette güzel olurdu, eğer hepsi Baba ya da Yüzüklerin Efendisi gibi başarılı devam halkaları ortaya koyabilecek olsaydı... Ancak kimi hazin sonlardan kaçınmak ve kimi zaman da ilk filmin etkisini koruyabilmek, onu dokunulmamış ve zedelenmemiş bir şekilde bırakabilmek için hikayeyi tek filmde sınırlamak gerekir.

  İşte sizler için tek filmlik hikayeleriyle büyüleyen ve devam halkası ile o etkiyi kaybetmesi yüksek filmleri sıraladık...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Melike Üstünbaş
   Kapan kesinlikle doğru bir tespit olmuş
  Yorumları göster
  Back to Top