Filmleri oyla!
Beyazperdem
  “Cehennem Festivali”nden Dört Yeni Poster Geldi!
  25 Eyl 2018 - 11:34
  facebook Tweet

  Korku filmi "Cehennem Festivali" 19 Ekim'de sinemalarımıza konuk olacak.

  Cehennem Festivali
  1. Cehennem Festivali +

  Maskeli bir seri katilin korku temalı bir eğlence parkını tuzaklarla dolu bir cinayet sahasına çevirdiği korku filmi “Cehennem Festivali”nin yeni posterleri görücüye çıktı.

  Filmin oyuncu kadrosunu “The Path” dizisinden tanıdığımız Amy Forsyth, Reign Edwards, “Scream” dizisinin yıldızı Bex Taylor-Klaus, Christian JamesRoby Attal ve Matt Mercurio oluşturuyor. Yönetmen koltuğu ise “Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu” için kamera arkasına geçen Gregory Plotkin’e emanet.

  Üniversite öğrencisi bir genç kız olan Natalie, çocukluğundan beri en iyi arkadaşı olan Brooke ve onun ev arkadaşı Taylor ile birlikte Hell Fest'e gider. Bu festival Cadılar Bayramı'nda düzenlenen ve labirentleri, eğlenceli oyunları ve dev panayır alanıyla şehri dolaşan bir etkinliktir. Her yıl binlerce genç, kabuslardan çıkıp gelmiş gibi görünen korku karnavalında eğlenmek için Hell Fest'i takip etmektedir. Normal bir akşam olsa hep birlikte eğlenmek için dansa gidecek olan gençler, festivalde bir araya gelirler. Ama bir ziyaretçi için Hell Fest bir cazibe merkezi değil bir avlanma yeridir. Gözler önünde cinayet işleyip dekor ve kurgu kılıfına uydurabilmenin ve eğlenceye kendilerini kaptırmış dikkatsiz kurbanları kolaylıkla avlayabilmenin mümkün olduğu festival, bu yılki katılımcılar için oldukça tehlikeli olacaktır. Festivale gelenlerin sayısı ve damarlarında dolaşan adrenalin arttıkça, katil maskeli yüzünü Natalie, Brooke, Taylor ve gece hayatta kalmak için onlarla birlikte savaşacak olan erkek arkadaşlarına çevirir. Gençler gözlerinin önünde gerçekleşen korkunç vahşetin bir kurgu olmadığını fark ettiklerinde yaşam savaşları başlayacaktır.

  “Cehennem Festivali” ülkemizde 19 Ekim’de vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top