Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Lars von Trier İmzalı “The House That Jack Built”te Kimleri İzleyeceğiz?
  26 Eyl 2018 - 21:45
  facebook Tweet

  “The House That Jack Built” filminin karakter posterleri görücüye çıktı.

  The House That Jack Built
  1. The House That Jack Built +
  Devamı...

  Dogville”, “Melankoli” ve “Deccal” gibi filmler ile tanınan Oscar adayı Danimarkalı yönetmen Lars von Trier’in yeni filmi “The House That Jack Built”ten karakter posterleri yayınlandı.

  Korku ve gerilim türündeki filmin başrolünü Oscar adaylığı bulunan başarılı aktör Matt Dillon üstleniyor. Dillon’a filmde “Çöküş” filmi ile tanıdığımız Bruno Ganz, Altın Küre ödüllü Uma Thurman, “The Girlfriend Experience” ile Altın Küre’ye aday gösterilen Riley Keough, Siobhan Fallon Hogan, Sofie GråbølDavid Bailie ve Jeremy Davies gibi oyuncular eşlik ediyor.

  “The House That Jack Built”, 15 yıl boyunca akıl almaz cinayetler işleyen bir seri katilin hikayesini anlatıyor. Mühendis Jack, ailesinin zorlamasıyla hayallerindeki meslek olan mimarlıktan vazgeçmiştir. Sahip olduğu araziye ev yapmaya karar veren Jack, evin projesini çizip maketini yaptıktan sonra harekete geçer. Titiz ve takıntılı bir karakter olan Jack, işlediği ilk cinayetle birlikte çıktığı bu dehşet verici yolculukla aslında “önemli biri olmaya” çalışacaktır. Onu takıntılarından kurtararak hafifleten ve hatta arındıran bu serüvenin amacı ise hayallerindeki o evi inşa etmektir.

  Prömiyerini Cannes Film Festivali’nde gerçekleştiren “The House That Jack Built” Amerika’da 28 Aralık’ta vizyona girecek. Ülkemiz için henüz bir vizyon tarihi bulunmuyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top