Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yeni "Hayvan Mezarlığı"nda Ölü Olmak Daha İyi!
  10 Eki 2018 - 09:34
  facebook Tweet

  Yeni "Hayvan Mezarlığı"ndan poster ve yeni kareler geldi.

  Yeni "Hayvan Mezarlığı"ndan Kareler Burada!
  1. Yeni "Hayvan Mezarlığı"ndan Kareler Burada! +

  Hayvan Mezarlığı'nın yeni uyarlamasından kareler geldi. Son birkaç yılda, O, "Kara Kule", "Gerald's Game" ve "1922" gibi eserleri filme uyarlanarak seyircilerle buluşurken, "Mr Mercedes" ve "Castle Rock" eserleri ise dizi formatında seyircilerin karşısına çıkmaya devam eden korku edebiyatı ustası Stephen King'in kült romanını modern bir dokunuşla yeniden beyaz perdeye döndüren filmden gelen karelere ek olarak posteri de yayınlandı.

  "Starry Eyes" ile tanınan Dennis Widmyer ve Kevin Kolsch ikilisinin yönetmen koltuğunu üstlendiği filmde utlu bir aile babasıyken hayatı cehenneme dönen baba Dr. Louis Creed karakterine "Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti", "Terminator: Gynesis" ve yakın zamanda da "Winchester" ile seyircilerinin karşısına çıkan Jason Clarke hayat verirken, ailenin annesi Rachel Creed'i ise "Alien: Covenant" ile hatırlanan Amy Seimetz canlandırıyor.

  "Hayvan Mezarlığı", yeni taşındığı evde ailesi ile kutlama yaparken hayatını kaybeden küçük oğlunu geri getirmek için eski bir mezarlığa oğlunu gömen bir adamın hikayesini anlatıyor. Mezarlığa gömülen diğer hayvanlar gibi hayata geri dönen küçük çocuk ve yol açtığı dehşet, sinema tarihinin kült filmlerinden biri olarak yerini almış durumda...

  Aileyi büyük acılara sürükleyen mezarlık bölgesini onlara tanıtan Jud Crandall'a Oscar adaylığının yanı sıra Altın Küre ödülüne sahip olan John Lithgow'un hayat vereceği filmin senaryosunu ise bilim kurgu türü Nightflyers dizisinin senaristi Jeff Buhler üstleniyor. Yeni nesil "Pet Sematary5 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Mert Bozkırdağ
   çok heyecanlıyımm
  Yorumları göster
  Back to Top