Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
"Aslı Gibidir"den Karakter Posterleri ve Teaser Var!
22 Oca 2019 - 08:00
facebook Tweet

Aslı İnandık'ı başrolüne alan yerli komedi Aslı Gibidir'den yeni ayrıntılar!

1. +

İzleyicileriyle sinemalarda buluşmaya hazırlanan ve başrolüne Aslı İnandık'ı yerleştiren yerli komedi filmi Aslı Gibidir'den teaser ve karakter posterleri paylaşıldı. Geçtiğimiz hafta içerisinde de filmde yer alan Dublörler Kulübü'nü ve kulüp üyelerini yakından tanımamız için görüntüler izleyicilerle paylaşılmıştı. Karakter posterlerinde de görüldüğü üzere, Aslı Gibidir filminde Aslı İnandık'ı birçok farklı rolde görme fırsatı yakalayacağız.

 

Yurt dışında da Cate Blanchett ve Eddie Murphy gibi oyunculardan gördüğümüz üzere, oyuncular tek filmde birçok karaktere bürünüyordu. Ancak Türkiye'de örneği  fazla olmamakla birlikte Aslı Gibidir filmiyle bu deneyime yerli bir filmde yer verilmiş olunacak. Aslı İnandık bu konuda şu sözleri ifade ediyor: "Aslı Gibidir'de Türkiye’de ilk defa bir oyuncu bir filmde 8 farklı tipe bürünecek. Neredeyse çocukluğumdan beri gözlemleyip, denediğim ve ufacık bir telefon ekranında hayat bulan bu tiplemelerin artık beyaz perdede olması elbette hayal edemediğim kadar büyük bir heyecan."

Aslı Gibidir, oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kız olan Aslı, yıllardır oyuncu olmanın hayalini kurmaktadır. Ailesine bağlı olan genç kız, onların isteğini geri çevirmeyip ilk üniversitesini onların tercihine göre belirler. Ancak hayallerinden asla vazgeçmez ve yeniden sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı'nın bu başarısı ailesinin tepkisine neden olur. Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemediği için ona destek olmayacaklarını söyler. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kararlı olan Aslı, ne yapacağını düşünürken kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur. 'Dublörler Kulübü'ne adımını atan Aslı, burada bir yandan okul için para kazanırken bir yandan da yeteneğini sergileme imkanı bulur. Adeta ikinci yuvası olduğu 'Dublörler Kulübü'nde hayatının macerasını yaşayan Aslı’nın yaşamı aşk kapısını çaldığında bambaşka bir hal alır. 

Yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu’nun oturduğu,  senaryosunu, Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey ve Bener Karaçor'un kaleme aldığı ve  Hayk Kirakosyan'ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünü Aslı İnandık'ın üstlenmesinin yanı sıra, oyuncu kadrosunda Nazlı TosunoğluTuna OrhanAyten UncuoğluAhmet Olgun SünearToygan AvanoğluEnis ArıkanSeda TürkmenUraz KaygılaroğluMelis KaygılaroğluBerkay TulumbacıAslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır gibi isimler rol alıyor.

 

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
Foto galeriler
Ryan Reynolds’lı “Free Guy”a Channing Tatum Dahil Oldu!
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
16 Haziran 2019 Pazar
Ryan Reynolds’lı “Free Guy”a Channing Tatum Dahil Oldu!
Tüm Zamanların En İyi İlk Yönetmenlik Denemeleri!
HABERLER - Özel Dosyalar
15 Haziran 2019 Cumartesi
Tüm Zamanların En İyi İlk Yönetmenlik Denemeleri!
Karneler Alındıysa Pedalları Çevirme Zamanı
HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
14 Haziran 2019 Cuma
Karneler Alındıysa Pedalları Çevirme Zamanı
“Aslan Kral” Uyarlamasından Karakter Posterleri!
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
13 Haziran 2019 Perşembe
“Aslan Kral” Uyarlamasından Karakter Posterleri!
Film foto galerileri
Back to Top