Beyazperdem
"Aslı Gibidir"den Karakter Posterleri ve Teaser Var!
22 Oca 2019 - 08:00
facebook Tweet

Aslı İnandık'ı başrolüne alan yerli komedi Aslı Gibidir'den yeni ayrıntılar!

1. +

İzleyicileriyle sinemalarda buluşmaya hazırlanan ve başrolüne Aslı İnandık'ı yerleştiren yerli komedi filmi Aslı Gibidir'den teaser ve karakter posterleri paylaşıldı. Geçtiğimiz hafta içerisinde de filmde yer alan Dublörler Kulübü'nü ve kulüp üyelerini yakından tanımamız için görüntüler izleyicilerle paylaşılmıştı. Karakter posterlerinde de görüldüğü üzere, Aslı Gibidir filminde Aslı İnandık'ı birçok farklı rolde görme fırsatı yakalayacağız.

Aslı Gibidir Teaser

 

Yurt dışında da Cate Blanchett ve Eddie Murphy gibi oyunculardan gördüğümüz üzere, oyuncular tek filmde birçok karaktere bürünüyordu. Ancak Türkiye'de örneği  fazla olmamakla birlikte Aslı Gibidir filmiyle bu deneyime yerli bir filmde yer verilmiş olunacak. Aslı İnandık bu konuda şu sözleri ifade ediyor: "Aslı Gibidir'de Türkiye’de ilk defa bir oyuncu bir filmde 8 farklı tipe bürünecek. Neredeyse çocukluğumdan beri gözlemleyip, denediğim ve ufacık bir telefon ekranında hayat bulan bu tiplemelerin artık beyaz perdede olması elbette hayal edemediğim kadar büyük bir heyecan."

Aslı Gibidir, oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kız olan Aslı, yıllardır oyuncu olmanın hayalini kurmaktadır. Ailesine bağlı olan genç kız, onların isteğini geri çevirmeyip ilk üniversitesini onların tercihine göre belirler. Ancak hayallerinden asla vazgeçmez ve yeniden sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı'nın bu başarısı ailesinin tepkisine neden olur. Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemediği için ona destek olmayacaklarını söyler. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kararlı olan Aslı, ne yapacağını düşünürken kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur. 'Dublörler Kulübü'ne adımını atan Aslı, burada bir yandan okul için para kazanırken bir yandan da yeteneğini sergileme imkanı bulur. Adeta ikinci yuvası olduğu 'Dublörler Kulübü'nde hayatının macerasını yaşayan Aslı’nın yaşamı aşk kapısını çaldığında bambaşka bir hal alır. 

Yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu’nun oturduğu,  senaryosunu, Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey ve Bener Karaçor'un kaleme aldığı ve  Hayk Kirakosyan'ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünü Aslı İnandık'ın üstlenmesinin yanı sıra, oyuncu kadrosunda Nazlı TosunoğluTuna OrhanAyten UncuoğluAhmet Olgun SünearToygan AvanoğluEnis ArıkanSeda TürkmenUraz KaygılaroğluMelis KaygılaroğluBerkay TulumbacıAslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır gibi isimler rol alıyor.

 

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
Foto galeriler
Yaşlı Hissetme Zamanı: 30 Yıl Önce Vizyona Giren Filmler!
HABERLER - Özel Dosyalar
16 Şubat 2019 Cumartesi
Yaşlı Hissetme Zamanı: 30 Yıl Önce Vizyona Giren Filmler!
Avengers Kostümlerinin Yıldan Yıla Değişimi
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
16 Şubat 2019 Cumartesi
Avengers Kostümlerinin Yıldan Yıla Değişimi
BTS'den Sonra "Git Be Abi" 22 Şubat'ta Sinemalarda!
HABERLER - Gündemdeki Filmler
16 Şubat 2019 Cumartesi
BTS'den Sonra "Git Be Abi" 22 Şubat'ta Sinemalarda!
15 Çılgın Aşık Çift, 15 Film
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
14 Şubat 2019 Perşembe
15 Çılgın Aşık Çift, 15 Film
Film foto galerileri
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top