Beyazperdem
Kristen Stewart'lı Charlie's Angels'dan Yeni Görseller!
12 Nis 2019 - 12:00
facebook Tweet

Charlie's Angels'dan yeni görseller yayınlandı.

1. +

Kristen StewartNaomi ScottElla Balinska ve Elizabeth Banks'in başrollerini paylaştığı yeni Charlie's Angels uyarlamasından görseller yayınlandı. Üçüncü kez uyarlanacak olan Charlie'nin Melekleri'nin bu seferki durakları arasında Türkiye'nin olduğu da gözlerden kaçmadı.

Film lokasyonları arasında İstanbul, Hamburg ve Berlin'in yer aldığı Charlie's Angels filminden yeni görseller paylaşıldı. Güçlü kadın ajanları bir arada gördüğümüz görseller, Entertainment Weekly aracılığıyla sinemaseverlerle paylaşıldı. Yönetmen ve oyuncu Elizabeth Banks ile de bir röportaj yapıldı. Röportajda Banks film hakkında şu sözleri sarf etti: "Kadınların romantik ilişkilerini konu edinen ya da annelerini neden daha fazla aramadıklarıyla ilgili olan bir film değil, bir araya geldikleri, işbirliği yaptıkları ve birbirlerini destekledikleri bir film yapmak benim için önemliydi. Çalışma üzerindeyken bunları konuşmam, yalnızca işimi yaparım. Charlie'nin Melekleri'ne becerilerinin gerektiği gibi davranmak önemli hissettirdi." Ayrıca Banks kendi karakteri hakkında şu sözleri ekledi: "Charlie'nin melekleri bugüne kadar farklı isimler ve farklı oyuncularla canlandırıldı. Ama Bosley karakterinin adı, onu kim canlandırırsa canlandırsın hep Bosley olarak kaldı. O zaman biz de 'Bu bir isimden çok daha fazlasını ifade etmeli' diye düşündük."

Charlie's Angels filminin kısa bir dünya turu atacak olan oyuncuları arasında Twilight serisi, Cafe SocietyLizzieHayalet Hikayesi gibi filmlerden tanıdığımız başarılı oyuncu Kristen Stewart; Hunted, Tiers of The Tropics gibi filmlerde izleme fırsatı yakaladığımız Ella Balinska; Aladdin filminde Jasmine olarak izlemeye hazırlandığımız Naomi Scott; filmde Bosley olarak izleyeceğimiz ve Açlık OyunlarıAşk ve MerhametPitch Perfect gibi yapımlardan tanıdığımız Elizabeth Banks yer alıyor. Bu isimlerin yanı sıra All The Boys I Loved filminin sevilen oyuncusu Noah Centineo, X-Men serisinin Profesör Xavier'ı Patrick StewartSenden Önce BenAdrift gibi filmlerin beğenilen oyuncusu Sam Clafflin filmde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna Elizabeth Banks otururken, senaryosunu David Auburnile birlikte Banks kaleme aldı.

Charlie's Angels filminin ülkemizdeki izleyicileriyle 22 Kasım 2019 tarihinde buluşması bekleniyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
Foto galeriler
Iron Man'den Endgame'e Tüm Avengers Kostümleri
HABERLER - Gündemdeki Filmler
24 Nisan 2019 Çarşamba
Iron Man'den Endgame'e Tüm Avengers Kostümleri
Büyük İşler Başaran Küçük Kahramanlar!
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
23 Nisan 2019 Salı
Büyük İşler Başaran Küçük Kahramanlar!
Marvel Sinematik Evreni'nin Yıldızlarına Yer Verecek 2019 Filmleri!
HABERLER - Özel Dosyalar
22 Nisan 2019 Pazartesi
Marvel Sinematik Evreni'nin Yıldızlarına Yer Verecek 2019 Filmleri!
En İyi Filmleriyle James McAvoy
HABERLER - Sanatçılar
21 Nisan 2019 Pazar
En İyi Filmleriyle James McAvoy
Film foto galerileri
Back to Top