Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Avengers: Endgame'in Nefes Kesici Anları
  30 Nis 2019 - 10:30
  facebook Tweet

  Avengers: Endgame'de izleyicileri en çok etkileyen sahneler hangileriydi?

  Thor'un Thanos'u Öldürmesi
  1. Thor'un Thanos'u Öldürmesi +
  Kahramanlarımızın Nebula sayesinde Thanos'un yerini tespit etmesinin ardından Thor'un fazla aceleci davranması şaşırtıcı bir durum oldu. Her şeyini kaybetmiş biri olabilir. Ancak Şimşek Tanrısı ve geriye kalan Asgard halkının yöneticisi konumundaki birinin öfkesine yenik düşüp Thanos'u anında öldürmesi, fazlasıyla şok eden bir an olur.
  Devamı...

  Dikkat, spoiler içerir!

  Marvel Sinematik Evreni'nin önemli bir bölümünü sonlandıran Avengers: Endgame, sinemalardaki yerini aldı. Bizlere de izleyip heyecanımıza yenik düşmek kaldı. Filmin bir kısmı son derece eğlenceli bir şekilde sürerken, bir anda her şeyin ciddileştiğini ve onlara gerçekten veda etme zamanımızın geldiğini anlamamız uzun sürmedi. Bizler de Marvel Evreni'nin akışını değiştiren ve nefesleri kesen en önemli sahneleri sizler için inceledik. 22 filmin ve Agent CarterAgents of Shield gibi filmlerle bağlantılı olan dizilerin ardından geçen 11 yıla dönüp baktığımızda esas Avengers ekibini her zaman özleyeceğimizi kolaylıkla anlayabiliriz. Bazı kahramanlarımız solo filmleriyle ve dizileriyle yollarına devam edecekken, bazılarıyla gerçekten vedalaştık. Bu vedanın da bambaşka bir Marvel evresine bizleri götüreceği biliniyor. Captain Marvel, Spiderman, Black Panther, Doctor Strange gibi kahramanlarla yolumuza devam edeceğimizi bilsek de bir duygu seline doğru sürüklenmemek elde değil. Ayrıca esas ekibimizden Black Widow'un geçmişine gideceğimiz solo bir film, Loki, WandaVision, Hawkeye dizi planlarının olması da bizleri sevindirmeye devam ediyor.

  İşte bizleri en çok etkileyen Avengers: Endgame sahneleri...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Mert Eke
   Özet,Gamora geri döndü. Avengers ekibinden önemli 2 tane karakter öldü. Kaptan amerika geçmişe giderek sevdiği kadınla hayatını yaşayıp geri geldi fakat yaşlanmış bir şekilde. Thanos ruh taşına kalan ordusuyla hapsoldu. Demir adamın kızı ile alakalı bir film çekilebilir diye tahmin ediyorum..
  Yorumları göster
  Back to Top