Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Maleficent: Mistress of Evil'dan Yeni Karakter Posterleri!
17 May 2019 - 15:00
facebook Tweet

Maleficent 2'dan karakter posterleri yayınlandı.

1. +

Disney'in sevilen filmi Malefiz'in devam filmi Maleficent: Mistress of Evil'dan yeni karakter posterleri yayınlandı. Posterlerde Malefiz, Prenses Aurora ve Queen Ingrith karakterlerini yakından inceleme fırsatı buluyoruz. Ülkemizde Malefiz: Kötülüğün Gücü olarak izleyicileriyle buluşacak olan filmin başrollerinde  Angelina JolieElle Fanning ve Michelle Pfeiffer yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde teaser fragmanı sinemaseverlerle paylaşılan Maleficent: Mistress of Evil'dan bu kez karakter posterleri paylaşıldı. Fantastik dünyasına izleyicilerinin yeniden taşınmasına neden olacak olan Maleficent 2'ya eklenen yeni karakterle, poster aracılığıyla da tanışmış oluyoruz. Michelle Pfeiffer'in canlandırdığı Queen Ingrith karakterinin Malefiz ile olan ilişkisi henüz tam olarak açıklanmasa da bir rekabetin meydana geleceği tahmin edilebiliyor. Queen Ingrith, Aurora için bir anne figürü olarak biliniyor. 

Başrollerini Girl InterruptedSahtekarTouristWantedHayatın KıyısındaAjan Salt gibi filmlerde izlediğimiz Hollywood'un vazgeçilmez yüzlerinden Angelina Jolie ve Başka Bir YerdeNeon DemonSuper 8The BeguiledPartilerde Kız Tavlama Sanatı gibi filmlerle gittikçe yükselen yıldız isim Elle Fanning'in paylaştığı Maleficent: Mistress of Evil filminin oyuncu kadrosunda Michelle Pfeiffer ve Prince Phillip rolüyle Harris Dickenson yer alıyor. Ayrıca Angelina Jolie'nin karakterine aşık olacağı dedikoduları yayılan bir karakteri canlandıracak olan Chiwetel Ejiofor ile filmin kötüsüne hayat verecek olup Deadpool'da izleme fırsatı yakaladığımız Ed Skrein bulunuyor. Imelda StauntonSam RileyJuno Temple, Teresa Maholey gibi isimler de filmde yer alıyor. Maleficent: Mistress of Evil'ın yönetmen koltuğunda “Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı”nın yönetmeni Joachim R∅nning otururken, senaryoyu ilk filmin senaristi Linda Woolverton kaleme alıyor. Joachim R∅nning'in yönetmen koltuğunu Robert Stromberg'den devraldığı bilinenler arasında yer alıyor. Senaryonun yeniden yazımı ise Tom Cruise'lu bilim kurgu aksiyonu "Yarının Sınırında"nın ve 24. Bond filmi "Spectre"ın senaryosuna katkıda bulunan Jez Butterworth tarafından yapıldı.

Maleficent: Mistress of Evil'ın ülkemizdeki izleyicileriyle 18 Ekim 2019 tarihinde buluşması bekleniyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
Foto galeriler
Downton Abbey'den Karakter Posterleri
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
17 Haziran 2019 Pazartesi
Downton Abbey'den Karakter Posterleri
Ryan Reynolds’lı “Free Guy”a Channing Tatum Dahil Oldu!
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
16 Haziran 2019 Pazar
Ryan Reynolds’lı “Free Guy”a Channing Tatum Dahil Oldu!
Tüm Zamanların En İyi İlk Yönetmenlik Denemeleri!
HABERLER - Özel Dosyalar
15 Haziran 2019 Cumartesi
Tüm Zamanların En İyi İlk Yönetmenlik Denemeleri!
Karneler Alındıysa Pedalları Çevirme Zamanı
HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
14 Haziran 2019 Cuma
Karneler Alındıysa Pedalları Çevirme Zamanı
Film foto galerileri
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top