Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Christian Bale ve Matt Damon'lı "Ford V Ferrari"den İlk Görseller!
  24 May 2019 - 14:00
  facebook Tweet

  Ford V. Ferrari'den ilk görseller paylaşıldı.

  1. +

  Hollywood'un en başarılı oyuncularından Christian Bale ile Matt Damon'ı başrolüne yerleştiren Ford V. Ferrari'den ilk kareler paylaşıldı. Uzun bir süredir filmden haber alınamamasının ardından gelen görseller, filmin setinden görüntüleri içeriyor. Görsellerde Ken Miles'ın bir yarışma kupası kaldırdığını ve ralli alanında bulunan Ken Miles ile Carroll Shelby'yi görüyoruz.

  Logan, Wolverine, 3:10 Yuma Treni, Walk The Line, Identity, Girl InterruptedCop Land gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen James Mangold'un yönetmen koltuğuna oturduğu Ford V. Ferrari'nin geçtiğimiz yıl içerisinde ertelendiği haberleri gündeme damgasını vurmuştu. Ancak bu ertelemenin nedeninin filmi ödül sezonununa hazır hale getirmek olduğu düşünülmüştü. Eski tarihi 28 Haziran olan Ford V. Ferrari'nin yurt dışındaki izleyicileriyle buluşma tarihi 15 Kasım'a alınmıştı. Şimdi ise filmden ilk ayrıntılar paylaşıldı. Entertainment Weekly'ye özel olarak yayınlanan görsellerin yanı sıra film ile ilgili bilgiler de verildi. Yönetmen Mangold, filmine süper kahraman filmlerinin altın çağında nesli tükenmekte olan film nitelendirmesi yaptı. Christian Bale ise "Bu bir David vs. Goliath vs. Goliath'tır. Ford ile endüstriyel bir Goliath var. Ferrari'de ise Goliath'ın şöhreti var ve bu bir uyumsuzların zafer hikayesi. Bu iki arkadaş takım elbiseli ve yarış hakkında hiçbir şey bilmeyen pislikleri alt etmeye çalışıyor." sözleri sarf ediyor.

  “Ford v. Ferrari”, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan sıfırdan bir otomobil yapmalarını ister. Otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ve İngiliz şoförü Ken Miles’ın (Christian Bale) başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlere egemen olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için işe koyulur. Filmin oyuncu kadrosunda Bale ve Damon'ın yanı sıra Jon Bernthal, Caitriona BalfeJosh Lucas gibi isimler yer alıyor.

  Bale ve Damon başrollü For V. Ferrari filminin ülkemizdeki izleyicileriyle tüm dünyayla birlikte 15 Kasım tarihinde sinemalarda buluşması beklenenler arasında yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  Foto galeriler
  "Morbius"ta Görebileceğimiz Marvel Vampirleri
  HABERLER - Gündemdeki Filmler
  1 Haziran 2020 Pazartesi
  "Morbius"ta Görebileceğimiz Marvel Vampirleri
  Netflix'te İzleyebileceğiniz 10 Harika Bilim Kurgu Filmi
  HABERLER - Fotoğraf & Videolar
  28 Mayıs 2020 Perşembe
  Netflix'te İzleyebileceğiniz 10 Harika Bilim Kurgu Filmi
  Bayram Coşkusu İçin Olmazsa Olmaz Filmler!
  HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
  26 Mayıs 2020 Salı
  Bayram Coşkusu İçin Olmazsa Olmaz Filmler!
  Bayramda Büyüklerimizin Değerini Hatırlatan Filmler!
  HABERLER - Fotoğraf & Videolar
  25 Mayıs 2020 Pazartesi
  Bayramda Büyüklerimizin Değerini Hatırlatan Filmler!
  Film foto galerileri
  Back to Top