Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Christian Bale ve Matt Damon'lı "Ford V Ferrari"den İlk Görseller!
24 May 2019 - 14:00
facebook Tweet

Ford V. Ferrari'den ilk görseller paylaşıldı.

1. +

Hollywood'un en başarılı oyuncularından Christian Bale ile Matt Damon'ı başrolüne yerleştiren Ford V. Ferrari'den ilk kareler paylaşıldı. Uzun bir süredir filmden haber alınamamasının ardından gelen görseller, filmin setinden görüntüleri içeriyor. Görsellerde Ken Miles'ın bir yarışma kupası kaldırdığını ve ralli alanında bulunan Ken Miles ile Carroll Shelby'yi görüyoruz.

Logan, Wolverine, 3:10 Yuma Treni, Walk The Line, Identity, Girl InterruptedCop Land gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen James Mangold'un yönetmen koltuğuna oturduğu Ford V. Ferrari'nin geçtiğimiz yıl içerisinde ertelendiği haberleri gündeme damgasını vurmuştu. Ancak bu ertelemenin nedeninin filmi ödül sezonununa hazır hale getirmek olduğu düşünülmüştü. Eski tarihi 28 Haziran olan Ford V. Ferrari'nin yurt dışındaki izleyicileriyle buluşma tarihi 15 Kasım'a alınmıştı. Şimdi ise filmden ilk ayrıntılar paylaşıldı. Entertainment Weekly'ye özel olarak yayınlanan görsellerin yanı sıra film ile ilgili bilgiler de verildi. Yönetmen Mangold, filmine süper kahraman filmlerinin altın çağında nesli tükenmekte olan film nitelendirmesi yaptı. Christian Bale ise "Bu bir David vs. Goliath vs. Goliath'tır. Ford ile endüstriyel bir Goliath var. Ferrari'de ise Goliath'ın şöhreti var ve bu bir uyumsuzların zafer hikayesi. Bu iki arkadaş takım elbiseli ve yarış hakkında hiçbir şey bilmeyen pislikleri alt etmeye çalışıyor." sözleri sarf ediyor.

“Ford v. Ferrari”, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan sıfırdan bir otomobil yapmalarını ister. Otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ve İngiliz şoförü Ken Miles’ın (Christian Bale) başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlere egemen olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için işe koyulur. Filmin oyuncu kadrosunda Bale ve Damon'ın yanı sıra Jon Bernthal, Caitriona BalfeJosh Lucas gibi isimler yer alıyor.

Bale ve Damon başrollü For V. Ferrari filminin ülkemizdeki izleyicileriyle tüm dünyayla birlikte 15 Kasım tarihinde sinemalarda buluşması beklenenler arasında yer alıyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
Foto galeriler
Christopher Nolan'ın En Sevdiği 20 Film!
HABERLER - Sanatçılar
24 Haziran 2019 Pazartesi
Christopher Nolan'ın En Sevdiği 20 Film!
Keanu Reeves Şimdi de Disney Prensi Oldu!
HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
24 Haziran 2019 Pazartesi
Keanu Reeves Şimdi de Disney Prensi Oldu!
Yakın Plan: Meryl Streep
HABERLER - Sanatçılar
22 Haziran 2019 Cumartesi
Yakın Plan: Meryl Streep
2019'un En İyi Film Posterleri
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
20 Haziran 2019 Perşembe
2019'un En İyi Film Posterleri
Film foto galerileri
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top