Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Coen Kardeşleri Sevenlere Film Önerileri!
  7 Ağu 2019 - 17:27
  facebook Tweet

  Coen Kardeşlerin tarzını sevenlere film önerileri...

  Coen Kardeşleri Sevenlere Film Önerileri!
  1. Coen Kardeşleri Sevenlere Film Önerileri! +
  Devamı...

  Bizim neslimiz için, Coen kardeşler stilistik ve ilginç sinemanın sembolü haline geldi. Çeşitli türlerde ve tarzlarda yaptıkları devasa deneysel çalışmalar, sürekli değişen film dünyasında 30 yıllık bir süre boyunca öne çıkmalarını sağladı.

  Coen kardeşler, hiçbir zaman hiçbir şeyle yetinmeyen, gözlerini daima bir bir sonraki projelerine odaklayan arketip dehalar. Ana akıma dahil olabilen ancak derinliğini kaybetmeyen İhtiyarlara Yer Yok'tan, tuhaf bir senaryo yazarının aklına bir bakış sunan Barton Fink'e kadar her zaman film dünyasının döngüsünde yer alan sürekli ilham kaynağı ve hayal gücü oldular. 

  Öyle görünüyor ki, böyle bir filmografiyle, birisinin onların yerini alması ya da büyülü auteur film tarzlarıyla sahip oldukları özgünlüğüne yaklaşması gerçekten zor. Bununla birlikte, hikayeleri, mizahları ve hikaye anlatma şekilleri, insan özelliklerinin absürd durumlarına dair benzer bir anlatımı olan diğer harika filmleri hatırlatabiliyor. 

  İşte bu listede her biri kendi başına harika olan ve içinde ünlü Coenvari dokunuşlardan bazılarını içeren filmleri derledik.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top