Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Angry Birds Movie 2"dan Sevimli Posterler!
  8 Ağu 2019 - 20:13
  facebook Tweet

  "Angry Birds Movie 2" filminden sevimli i sevimli posterler geldi.

  "Angry Birds Filmi 2"den Sevimli Posterler!
  1. "Angry Birds Filmi 2"den Sevimli Posterler! +

  Angry Birds Filmi 2'den karakterlerin boy gösterdiği sevimli posterler yayınlandı. 73 milyon dolarlık bütçesine karşılık tüm dünyada 352 milyon dolar gişe hasılatı elde eden “Angry Birds Film”in merakla beklenen devam halkasından gelen posterlerde filmde karşımıza çıkacak olan sevimli kuşlar ve domuzcuklar bir arada!

  Filmin seslendirme kadrosunda ilk filmden Jason SudeikisJosh GadBill HaderDanny McBride ve Peter Dinklage yer alıyor. Başarılı oyuncu Leslie JonesRachel Bloom, müzisyenlikten oyunculuğa geçiş yapan AwkwafinaSterling K. BrownEugenio DerbezLil Rel HoweryDove Cameron ve Zach Woods’un sesini ise bu filmde ilk defa duyacağız. Dünya genelinde onlarca milyon hayranı bulunan şarkıcı ve oyuncu Nicki Minaj da filmin seslendirme kadrosunda yer alan isimler arasında... Tam 10 Grammy Ödülü’ne aday gösterilen başarılı rap sanatçısı Nicki Minaj’ın filmografisinde “Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor”, “Öteki Kadın” ve “Barbershop: The Next Cut” filmleri yer alıyor. Minaj ayrıca “Steven Universe” ve “The Cleveland Show” dizilerine de konuk olmuştu.

  Yine animasyon türünde olacak olan filmin yönetmenliğini ise iki Emmy adaylığı bulunan Thurop Van Orman üstleniyor. "Angry Birds Filmi 2" ülkemizde 16 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top