Filmleri oyla!
Beyazperdem
  2019'un En Çok Kazanan Erkek Oyuncuları!
  23 Ağu 2019 - 19:30
  facebook Tweet

  2019'da en çok para kazanan erkek oyuncular burada!

  2019'un En Çok Kazanan Erkek Oyuncuları!
  1. 2019'un En Çok Kazanan Erkek Oyuncuları! +
  10. Will Smith - 35 milyon dolar
  Devamı...

  Forbes, 2019'un en çok kazanan oyuncularını belirledi ve Dwayne 'The Rock' Johnson bir numarada yer aldı. The Rock, 1 Haziran 2018’den başlayarak tek bir yılda tahmini olarak 89.4 milyon dolar kazandı. Jumanji serisinin yanı sıra televizyon dizisi Ballers'tan da bölüm başına 700 bin dolar alması, ünlü oyuncuyu listenin tepesine taşıdı.

  Forbes Medya ve Eğlence Muhabiri Madeline Berg, "Dwayne Johnson, Hollywood’un en iyi anlaşmalarından birine, 90'larda yapılan yarı yarıya anlaşmalarına benzer bir anlaşmaya sahip. Sekiz figürlü bir ücreti proje öncesinde alıyor ve gişe hiti olan filmlerinin hasılatından %15'lik bir oranda ödeme istiyor." dedi.

  Listenin 2. sırasında, bu yıl Avengers: Endgame ve Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit filmlerinde boy gösteren yakışıklı oyuncu Chris Hemsworth yer alıyor. 2019 yılında 76,4 milyon dolar kazanan oyuncuyu ise 3. sırada Avengers serisinden rol arkadaşı Robert Downey Jr. takip ediyor. Marvel Sinematik Evreni'ne veda eden oyuncu bu yıl 66 milyon dolar kazanarak listenin ilk 3'ünü sonlandıran isim oldu.

  Listenin geri kalanında Bradley CooperChris Evans ve Paul Rudd gibi Marvel Sinematik Evreni oyuncuları öne çıkıyor. Geçen yılki listede George Clooney 239 milyon dolarlık tahmini bir kazançla en üst sırada yer alıyordu. Bu kazanç büyük ölçüde sahip olduğu tekila markası Casamigos'un 700 milyon dolarlık satışından kaynaklanıyordu.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top