Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Gerilim Filmi "Ayın Gölgesinde"den İlk Kareler!
  24 Ağu 2019 - 09:01
  facebook Tweet

  "Ayın Gölgesinde" filminden ilk kareler geldi.

  Gerilim Filmi "Ayın Gölgesinde"den İlk Kareler!
  1. Gerilim Filmi "Ayın Gölgesinde"den İlk Kareler! +

  Bilim kurgu-gerilim türündeki Ayın Gölgesinde filminden ilk kareler yayınlandı. 2017 yapımı Oscar adayı “Logan: Wolverine”in kötü adamı olarak hafızalara kazınan Boyd Holbrook ve fenomen dizi “Dexter”ın Altın Küre ödüllü yıldızı Michael C. Hall’un başrollerini paylaştığı Netflix yapımı gerilim filmi, daha önce Vampir CehennemiTemmuz Soğuğu ve Hap and Leonard yapımlarına imza atan Jim Mickle'ın imzasını taşıyor.

  Filmin oyuncu kadrosunda; “Fargo” ile Emmy’ye aday gösterilen Bokeem Woodbine, “The Last Man on Earth”ün Erica’sı Cleopatra ColemanRudi DharmalingamSarah DugdaleRyan AllenBilly Otis ve Juan Carlos Velis gibi isimler yer alıyor. Merakla beklenen filmde senaryoya Gregory Weidman ve Geoff Tock ikilisi imza atıyor.

  "Ayın Gölgesinde" filmi, dedektif olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir polis memuru olan Locke'a odaklanıyor. Kendinden emin ve inatçı olan Locke, azılı bir seri katilin peşine düşüyor. Ancak bu cinayetler kolayca çözülebilecek türden olmuyor. Acımasız katilin işlediği cinayetler tüm bilimsel açıklamaların ötesine geçmeye başladığında, Locke’un gerçeği bulma saplantısı da tırmanmaya başlıyor. Bu yıkıcı saplantı zamanlar kariyerini, ailesini ve hatta akıl sağlığını mahvetmeye başlıyor...

  Ruhlar Bölgesi ve Lanet gibi beğenilen korku filmi serilerinin yapımını üstlenen Automatik Productions'ın bünyesinde gerçekleştirilen gerilim filmi, Eylül ayında 2019 Fantastic Fest'te seyirci karşısına çıkacak. Ardından 27 Eylül tarihinde ise Netflix üzerinden izleyicilerinin beğenisine sunulacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top