Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Merakla Beklenen "Joker" Filminden Yeni Kareler!
  24 Ağu 2019 - 10:21
  facebook Tweet

  Büyük beklenti yaratan "Joker" filminden yeni kareler yayınlandı.

  Merakla Beklenen "Joker" Filminden Yeni Kareler!
  1. Merakla Beklenen "Joker" Filminden Yeni Kareler! +

  Hem festivalleri hem de gişeleri fethetmeye hazırlanan Joker'den yeni kareler, Total Film aracılığıyla geldi. Joker'i Gotham'ın suç prensine dönüşmeden önce, henüz Arthur Fleck iken göreceğimiz çizgi roman uyarlamasından gelen yeni karelerde, Joker karakterinin ünlü "gülen yüzüne" bir bakış görüyoruz.

  Aksiyon dozajı yüksek bir çizgi roman filminden çok toplum tarafından hiçe sayılmış bir insanın cesur karakter çalışması ve aynı zamanda sosyal bir uyarı niteliği taşıyacak olan film, prömiyerini bu ayın sonunda Venedik Film Festivali'nde yapacak. Venedik Film Festivali sanat yönetmeni Alberto Barbera Variety'e verdiği röportajda, "Gerçekten şaşırtıcı bir film. Bu yıl sahip olduğumuz en şaşırtıcı film diyebilirim. Bu film cesur, karanlık ve şiddetli olsa bile doğrudan Oscar'lara gidiyor. İnanılmaz bir tutkusu ve derinliği var." diye konuşmuştu.

  "Her", "Sınırları Aşmak", "Gladyatör" ve "The Master" gibi filmlerin 3 Oscar adayı usta oyuncusu Joaquin Phoenix'in ikonik kötü Joker'i canlandıracağı filmde, Atlanta dizisi ile yıldızı parlayan ve ardından Deadpool 2'nin Domino'su olarak karşımıza çıkarak seyircilerin gönlünü çalmayı başaran güzel oyuncu Zazie Beetz'in Joker'in dikkatini çeken bekar bir anneyi canlandırdığı filmde milyarder Thomas Wayne'i Narcos'tan tanıdığımız Brett Cullen canlandırıyor. Usta oyuncu Robert De Niro bir talk-show sunucusunu, radyo yayınları ile tanınan komedyen Marc Maron ise talk-how programına konuk ayarlayan organizatörü canlandırıyor. American Horror Story'nin kadrolu yıldızı Frances Conroy ise Joker'in annesi Penny'e hayat veriyor. Filmin kadrosunda Bill CampGlenn FleshlerJosh Pais ve Shea Whigham da yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Felekten Bir Gece'nin kamera arkasındaki isim olan Todd Phillips oturuyor.

  DC Genişletilmiş Evreni'nin bir parçası olmayan ve herhangi bir şekilde süper kahraman temasını taşımayacak olan film, daha ziyade insanlığa umudunu kaybeden bir adamın dramını ve kendini yeniden yaratmasını temel alıyor. Merakla beklenen film, Joker'in "The Killing Joke" çizgi romanındaki versiyonundan ilham alıyor.

  "Joker" Ekim ayında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde seyirci karşısına çıkacak. "Joker" ülkemizde de 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top