Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Bol Yıldızlı "Knives Out" Filminde Kim Kimdir?
  16 Eyl 2019 - 19:58
  facebook Tweet

  Yıldızlar geçidi "Knives Out" filminden karakter posterleri geldi.

  Bol Yıldızlı "Knives Out" Filminde Kim Kimdir?
  1. Bol Yıldızlı "Knives Out" Filminde Kim Kimdir? +

  Chris Evans ve Daniel Craig'li Knives Out filminden karakter posterleri yayınlandı. Adeta yıldızlar geçidi niteliğinde bir kadroya sahip olan dedektiflik filmi, “Asi Gençlik”, “Bloom Kardeşler” ve “Tetikçiler” gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2017 yılında “Star Wars: Son Jedi” ile karşımıza çıkan Rian Johnson’ın imzasını taşıyor.

  Filmin konusu; Dünyanın en ünlü suç romanı yazarı Harlan Thrombey, 85. yaş gününde evinde ölü bulunur. Ölümü intihar olarak kapanmak üzereyken zeki bir yerel polis işin içinde daha fazlası olduğunu fark eder. Thrombey'nin geniş ailesiyle cinayet için sebebi olabilecek çok fazla üye vardır. Meraklı bir araştırmacı dedektif olan Benoit Blanc gizli bir şekilde cinayet araştırmasında yer almaya başlar. Harlan Thrombey'nin ailesine soruşturma için başvurulur, ancak aile tam anlamıyla hiçbir işe yaramazdır. Blanc tüm bu yüzeyde görünenlerin altını kazımak ve tüm yalanları ortaya çıkararak Thrombey'nin ölümünün ardındaki gerçeği bulmayı hedefler. Elindeki gizemli cinayeti çözmek için çabalayan dedektif, araştırmaları sonucunda her an patlamaya hazır, tehlikeli dinamiklere sahip aileyle karşı karşıya gelir...

  Marvel Sinematik Evreni'nin sevilen Kaptan Amerika'sı Chris Evans ve İngiliz ajanı James Bond rolünün beyaz perdedeki güncel temsilcisi olan Daniel Craig'in yanı sıra; “Cadılar Bayramı” filminde karşımıza çıkan Jamie Lee Curtis, “Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı” ile yıldızı parlayan Kübalı aktris Ana de Armas, iki Oscar adaylığı bulunan Michael Shannon, “Ölüm Defteri” ve “Kapan” gibi filmlerin yanı sıra Atlanta dizisinden de tanıdığımız Lakeith Stanfield, Altın Küre ödüllü Don Johnson, son olarak “Ayin” filmindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Toni Collette, Oscar ve Altın Küre sahibi usta oyuncu Christopher Plummer, Netflix’in “13 Reasons Why” dizisiyle yıldızı parlayan genç aktris Katherine Langford, Emmy adaylığı bulunan Riki Lindhome, “Vice Principals”tan hatırladığımız Edi Patterson, “Star Wars” filmlerinde sesledirdiği Yoda karakteriyle tanınan usta aktör ve yönetmen Frank Oz ve “Atypical” dizisinden Raúl Castillo'nun da kadrosunda yer aldığı film,  Agatha Christie'nin ikonik karakteri dedektif Hercules Poirot'dan ilham alıyor.

  Klasik polisiye romanlarının atmosferini yansıtacağı açıklanan filmin müziklerini yönetmenle daha önce üç kez birlikte çalışan Nathan Johnson besteliyor. Başarılı bestecinin filmografisinde “Kalbim Sende”, “Issız Toprak” ve “Kill the Messenger” gibi filmler de bulunuyor.

  Film, Amerika'daki izleyicileriyle 27 Kasım 2019'da buluşacakken, ülkemiz için bir vizyon tarihi bulunmuyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top