Filmleri oyla!
Beyazperdem
  İlker Ayrık Başrollü "Müstakbel Damat"tan İlk Kareler!
  4 Kas 2019 - 12:45
  facebook Tweet

  Müstakbel Damat, yakında sinemalarda!

  1. +

  Türk televizyonlarının ve sinemasının yıldız oyuncularından İlker Ayrık'ın başrolünde yer aldığı "Müstakbel Damat"tan ilk kareler geldi. "Aile boyu komedi" olarak anlatılan Müstakbel Damat, bir komedi filmi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

  Çakallarla Dans serisi, Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz YönleriSeksenlerKedi ÖzlediGeniş Aile gibi yapımların yıldız komedyeni İlker Ayrık'ın başrolünde yer aldığı Müstakbel Damat, telaşlandığı zaman her şeyi birbirine katan bir damat adayını hikayesinin odağına alıyor. Ayrık'ın karşısında Biz Size DönerizBirleşen GönüllerYılanların ÖcüKüçük Kadınlar gibi yapımlarda rol alan güzel oyuncu Hande Soral bulunuyor. Yabancı DamatElveda RumeliKaradağlarŞehnaz TangoZüğürt Ağa gibi yapımların tiyatrodan gelen usta oyuncusu Erdal Özyağcılar ise müstakbel damadın istemeye korkacağı kayınpeder olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kayınpederin de damat adayından çekmediği dert kalmıyor...

  Müstakbel Damat filminin çekimlerine Kıbrıs'ta devam ediliyor. Yönetmen ve senarist koltuğuna da İlker Ayrık oturuyor. Ayrık, daha önce de Yapışık Kardeşler isimli bir filmin yönetmenliğini üstlenmişti. Filmden ilk teaser poster ve fragman 6 Kasım Çarşamba günü resmi olarak yayınlanacak. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top