Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "The Gentlemen"dan Karakter Posterleri Geldi!
  20 Kas 2019 - 12:30
  facebook Tweet

  Guy Ritchie'nin yeni filmi The Gentlemen'dan yeni posterler!

  Matthew McConaughey
  1. Matthew McConaughey +
  Devamı...

  Yıldız oyuncu kadrosuyla göz dolduran ve Guy Ritchie'nin eski filmlerine doğru nostaljik bir yolculuğa çıkaracağı düşünülen The Gentlemen'dan yeni karakter posterleri paylaşıldı. Matthew McConaughey'nin başrolünde yer aldığı filmden yayınlanan posterlerde, karakterlere yakından göz atıyoruz.

  Merakla beklenen suç ve aksiyon türündeki The Gentlemen filminden karakter posterleri paylaşıldı. Posterlerde özellikle Colin Farrell ve Henry Golding'in karakter tasarımları ilgileri üzerine çekiyor. Son olarak Aladdin filmine imza atan ve SnatchLock, Stock and Two Smoking BarrelsSherlock Holmes gibi filmleriyle tanınan usta yönetmen Guy Ritchie'nin imzasını attığı The Gentlemen ile suç dünyasına adım atacağız. The Gentlemen'in konusu ise şöyle: Mickey Pearson, Londra'da uyuşturucu imparatorluğunun sahibi Amerikalı bir adamdır. Ancak Mickey, artık emekli olmak istiyordur. Bunun için ise yüklü miktarda nakite ihtiyacı vardır. Bu durum onu komploların, entrikaların, rüşvetlerin ve şantajların arasında bırakacaktır.

  The Gentlemen'in oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey'in yanı sıra Crazy Rich Asians'tan tanıdığımız Henry Golding, A Very English Scandal'ın Golden Globe adayı oyuncusu Hugh Grant, son olarak Triple Frontier'ın yıldızı olan Charlie Hunnam, Downton Abbey'den tanıdığımız Michelle Dockery, son olarak Tim Burton imzalı Dumbo ile karşımıza çıkan yıldız oyuncu Colin Farrell gibi isimler bulunuyor. The Gentlemen'ın ülkemizdeki izleyicileriyle ne zaman buluşacağı bilinmiyor. Ancak yurt dışında 24 Ocak 2020 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Öznur Yazıcı
   Colin farrell'a ne olmuş??
  Yorumları göster
  Back to Top