Filmleri oyla!
Beyazperdem
  25. Bond Filmi "No Time To Die"dan Karakter Posterleri Geldi!
  3 Ara 2019 - 17:59
  facebook Tweet

  Yeni James Bond filminin, yıldızlardan oluşan karakter posterleri yayınlandı

  1. +
  Universal, 25. Bond filmi olan "No Time To Die"ın fragmanının paylaşılmasına az bir zaman kala karakter posterlerini yayınladı. Daniel Craig’in elbetteki James Bond’u, geçen sene Oscar kazanan Rami Malek’in herkesi heyecanlandıran kötü adamı Safin’i, Bond kızı olarak bu bölümde de yer alacak olan Léa Seydoux’nun Madeleine Swann'ı, Lashana Lynch’in Nomi’si, Ben Whishaw’ın sevilen karakteri Q ve Ana de Armas’ın Paloma’sı sonunda karşınızda.

  Cary Joji Fukunaga'nın yönettiği bu filmde, Bond aktif görevde değil ve Felix Leiter, yeni teknolojik donanımlı bir kötü adamdan bahsettiğinde Bond tabii ki yardıma vakit kaybetmeden geliyor. Yeni filmin macerası da bu noktada başlamış oluyor. Cary J. Fukunaga, senaryoyu, kadın karakterlere önem gösterilmesini de istediği için özel bir ekiple birlikte yazdı. Bu ekipte, Neal Purvis, Robert WadeScott Z. Burns ve Phoebe Waller - Bridge'le birlikte yazdı. İzleyiciler, senaryo anlamında, şimdiye kadar olan en iddialı Bond filmlerinden biriyle karşı karşıya.

  Ülkemizde 3 Nisan 2020 tarihinde gösterime girecek olan No Time To Die, 25. Bond filmi. Bir önceki Bond filmi olan Spectre, 2015 yılında gösterime girmiş ve dünya çapında 800 milyon dolar hasılat yapmıştı.


  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top