Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Margot Robbie Başrollü "Birds of Prey"den Özel Kareler!
  16 Ara 2019 - 14:15
  facebook Tweet

  Birds of Prey'den yeni kareler paylaşıldı.

  1. +

  Yılın en çok heyecanla beklenen filmlerinden biri olan Birds of Prey'den yeni özel kareler paylaşıldı. Karelerde filmle ilgili ipuçları alıyoruz ve Margot Robbie'nin canlandırmaya devam ettiği Harley Quinn'in parmaklıklar ardında olduğu bir karenin ardından sokaklarda aksiyona giriştiğini görüyoruz.

  Tarantino'nun Pulp Fiction'ı ve Kurosawa'nın Rashomon'u,  Luc Besson'un klasikleşen filmi Leon Kubrick'in efsane filmi A Clockwork Orange gibi yapımlardan ilham alınarak sahneleri hayata geçirilen kadın başrollü Birds of Prey'in konusu ise şöyle: Yırtıcı Kuşlar, bir mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızın, kurtarılması için verilen mücadeleyi konu ediniyor. Harley Quinn, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel güçlerini birleştirip, kaçırılan kızı kurtarmak için Black Mask’ karşı zorlu bir mücadeleye girişir.  Ewan McGregor'un söylediklerine göre gerçekten feminist bir yapımla izleyicileri karşı karşıya bırakacak olan Birds of Prey ile ilgili Total Magazine'e konuşan Margot Robbie, şu sözleri sarf etti: "Üzerinde çok fazla düşündüğümü, çalıştığımı hissettiğim bir şeyi dünyayla paylaşmak güzel olacak. Karakterimi tanımakla başladım ve Suicide Squad için hazırladım. 'Aman tanrım, bu karakterle ilgili yapılabilecek çok fazla şey var' dedim. Suicide Squad gibi çok fazla karakteri olan bir filmde yapabileceğiniz çok şey vardır ve karakteri herkese tanıtmalısınız. Uğraşılması gereken bir hikaye var. Ben de Harley Quinn ile ilgili yapılabilecek çok şey olduğunu düşündüm."

  Cloverfield serisinden tanıdığımız Mary Elizabeth Winstead'in hayat verdiği, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli, namı diğer The Huntress ve Jurnee Smollett-Bell'in hayat verdiği, suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel, namı diğer Black Canary'nin de Quinn'in yanında yer aldığı kadınlar ekibi, genç bir kızı kötü bir mafya babasının elinden kurtarmak üzere harekete geçiyor. Kadın kahramanlar, Grey’s AnatomyVeep ve Happyland gibi yapımlarda birkaç kere görünen genç yıldız Ella Jay Basco'nun canlandırdığı Cassandra Cain'i korumaya çalışırken Ewan McGregor'un hayat verdiği Black Mask, gerçek ismiyle ise Roman Sionis'e karşı mücadele ediyorlar.

  Birds of Prey, ülkemizdeki izleyicileriyle 7 Şubat 2020 tarihinde sinemalarda buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • beyonder
   filmin adını harley quinn yapsalarmış, huntress, black canary, 3. sınıf yardımcı gibi duruyorlar harleyin arkasında
  Yorumları göster
  Back to Top