Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Wes Anderson İmzalı "The French Dispatch"ten Görseller!
  12 Şub 2020 - 09:45
  facebook Tweet

  The French Dispatch'ten görsel paylaşıldı.

  1. +

  Wes Anderson'ın yönetmenliğini üstlendiği yıldız oyuncu kadrolu "The French Dispatch"ten yeni görseller paylaşıldı. Fragmanı bugün yayınlanacak olan The French Dispatch'in görsellerinde 1050'li yıllarda yaratılan yeni Wes Anderson dünyasından izler görüyoruz.

  Wes Anderson'ın Isle of Dogs filminden sonra gelen ve merakla beklenen The French Dispatch filmine ilk bakışı atmamızı sağlayan görseller paylaşıldı. Dev oyuncu kadrosuna sahip olan film, 1950’li yıllarda geçiyor ve 1950’lerin Paris’indeki bir Amerikan gazete bürosunda çalışan gazetecilere odaklanıyor. 

  The French Dispatch'in oyuncu kadrosunda Wes Anderson filmlerinin vazgeçilmez ismi Bill Murray, Oscar ödüllü Tilda Swinton, “Köpek Adası”nda yönetmenle ikinci kez bir araya gelen iki Oscar sahibi Frances McDormand, 2001 yılında “Trafik” ile Oscar kazanan Benicio Del Toro, yetenekli Fransız aktris Léa Seydoux, “Westworld” dizisinin iki Emmy adayı yıldızı Jeffrey Wright, “Beni Adınla Çağır” ile Oscar'a aday gösterilen Timothée Chalamet, üç Oscar adaylığı bulunan genç yetenek Saoirse Ronan, komedi dizisi “Barry” ile Emmy kazanan Henry Winkler, Oscar adayı Owen Wilson, Oscar sahibi Adrien Brody, dört Oscar adaylığı bulunan Willem Dafoe, “Soysuzlar Çetesi” ve “Zincirsiz” filmleriyle iki Oscar kazanan Christoph Waltz, “The End of the F***ing World” dizisiyle yıldızı parlayan Alex LawtherRupert FriendLois SmithBob BalabanSteve Park ve Denis Ménochet yer alıyor.

  The French Dispatch, 24 Temmuz 2020 tarihinde yurt dışındaki sinemalarda gösterime girecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top