Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Romantik Komedi Filmi "Ağır Romantik"te Kimler Var?
  12 Şub 2020 - 12:15
  facebook Tweet

  Ağır Romantik, 14 Şubat'ta sinemalarda!

  Kerem
  1. Kerem +
  Devamı...

  Sevgililer Günü'nde vizyona girecek olan romantik komedi filmi "Ağır Romantik"in karakter posterlerine göz atıyoruz. Posterler sayesinde Onur Tuna'nın canlandırdığı Kerem ile Tuvana Türkay'ın hayat verdiği Aslı'nın yanı sıra Sermiyan Midyat, Altan Erkekli ve Durul Bazan gibi Türk Sineması ve televizyonundan gelen önemli isimlerin canlandırdıkları karakterleri tanıyoruz.

  Geçtiğimiz günlerde özel olarak hazırlanan Nihat Çolak imzalı "Zor Aşk" şarkısı ile izleyicileri filmden ilk izlenimlere kavuşturan Ağır Romantik'in konusu ise şöyle: Sanatla ilgili bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda okumaktadır. Aslı'nın hayatı, bir gün Beyoğlu'nda yürürken bir kapkaççının çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Yaşadığı olay sonrası büyük bir korkuya kapılan Aslı'ya, bu sırada olaya şahit olan Kerem adında bir adam yardım eder ve çantayı bularak Aslı'ya teslim eder. Bu tatsız olay sayesinde tanışan Aslı ve Kerem, görüşmeye devam ederek çok geçmeden güzel bir ilişkiye başlar. Ancak Kerem, ayrı dünyalara sahip olduğu sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır. Finans uzmanı olarak kendisini tanıtan Kerem, babasının İstanbul'un en büyük kapkaç çetesinin başı olduğu gerçeğini de gizler. Ancak yaşananlar, onların en mutlu günlerinin akıllarından hiç çıkmayacak bir güne dönüşmesine neden olur.

  Deniz Denizciler'in hem yönetmeni hem senaristi olduğu Ağır Romantik'in oyuncu kadrosunda Onur Tuna ve Tuvana Türkay, Sermiyan MidyatDurul BazanAltan Erkekli'nin yanı sıra Servet Pandur ile Gazanfer Ündüz gibi isimler bulunuyor. Romantik olduğu kadar izleyicilerini de güldürmeyi planlayan Ağır Romantik'in yapımcılığını ise Ruhiyya Aliyeva / Liatris Yapım üstleniyor. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde vizyona girecek olan Ağır Romantik, izleyicilere eğlenceli bir sinema filmi sunuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top