Filmleri oyla!
Beyazperdem
  İlker Ayrık İmzalı "Müstakbel Damat" Yakında Sinemalarda!
  25 Şub 2020 - 09:00
  facebook Tweet

  Müstakbel Damat'tan yeni ayrıntılar geldi!

  Müstakbel Damat
  1. Müstakbel Damat +
  Devamı...

  Ülkemizin sevilen yüzlerinden biri olan başarılı oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'ın hem yönetmen koltuğunda oturuduğu hem de başrolünde yer aldığı "Müstakbel Damat"tan yeni görseller paylaşıldı. Müstakbel Damat, Mart ayı içerisinde izleyicilerinin yüzlerini güldürmek üzere sinemalardaki yerini alacak gibi görünür.

  Müstakbel Damat'ın konusu ise şöyle: Müstakbel Damat, sevdiği kızı ailesinden istemek için yola koyulan bir damat adayının hikayesini konu ediyor. Sema ile Hasan evlenme planları yapan bir çiftir. Bunu için harekete geçen Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema'yı istemek için İstanbul''dan Kıbrıs'a doğru yola koyulur. Ancak damat adayı Hasan'ın Kıbrıs'a ayak basması, huzur dolu ada hayatının alt üst olmasına neden olur. Bu zamana kadar adada sakin bir yaşam süren aile, telaşlanınca ortalığını birbirine katan bir adam olan Hasan yüzünden birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır.

  Çakallarla Dans serisi, Diktatör Adolf Hitler'in Hayatının Esrarengiz YönleriSeksenlerKedi ÖzlediGeniş Aile gibi yapımların yıldız komedyeni İlker Ayrık'ın başrolünde yer aldığı Müstakbel Damat'ta Ayrık'ın karşısında  Biz Size DönerizBirleşen GönüllerYılanların ÖcüKüçük Kadınlar gibi yapımlarda rol alan güzel oyuncu Hande Soral bulunuyor. Yabancı DamatElveda RumeliKaradağlarŞehnaz TangoZüğürt Ağa gibi yapımların tiyatrodan gelen usta oyuncusu Erdal Özyağcılar ise müstakbel damadın istemeye korkacağı kayınpeder olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kayınpederin de damat adayından çekmediği dert kalmıyor...

  Müstakbel Damat, İlker Ayrık'ın yönetmenlik kariyerindeki ikinci denemesi olarak yerini aldı. Ayrık, daha önce de Yapışık Kardeşler isimli bir filmin yönetmenliğini üstlenmişti. Müstakbel Damat, 13 Mart 2020 tarihinde sinemalardaki yerini alacak!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top